Pridať inzerát

Účtovníčka

Grafton Slovakia s.r.o. / Gi Group

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prešov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 855 EUR/mesiac+ výkonnostný bonus po skúšobnej lehote
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za vedenie účtovníctva v spoločnosti
- sledovanie aktuálnych zmien v účtovnej legislatíve a predpisoch
- kontrola účtovných operácii podľa štandardov a legislatívy platnej pre slovenské účtovníctvo
- účtovanie dodávateľských/odberateľských faktúr
- spracovanie podkladov k cestovným príkazom
- účtovanie investičného majetku, skladového hospodárstva, bankových výpisov, pokladne
- inventarizácia záväzkov, pohľadávok, majetku
- príprava štatistických výkazov a podkladov pre potreby auditu a daňového poradenstva
- spolupráca s kontrolnými a daňovými orgánmi štátnej správy
- vypracovávanie daňových priznaní a vyhotovovanie hlásení o DPH

- práca priamo v internom stave pre nášho významného klienta
- práca v jednozmennej prevádzke
- stravné lístky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Medzinárodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou káblových zväzkov pre signalizáciu a osvetlenie áut.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Práca s počítačom - pokročilý
Internet - pokročilý

Počet rokov praxe

5

- znalosť zákona o dani z príjmov a účtovných postupov
- znalosť zákona o DPH s dôrazom na medzinárodné obchody v rámci EU, mimo EU
- znalosť anglického jazyka na úrovni emailovej komunikácie
- zodpovednosť
- flexibilita
- precíznosť a presnosť
- zmysel pre detail
- trpezlivosť
- samostatnosť

Recruitment agency.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Grafton Slovakia s.r.o.
Obchodná 2
811 01 Bratislava