Pridať inzerát

Obchodný zástupca pre Východné Slovensko (potravinárstvo)

Grafton Slovakia s.r.o. / Gi Group

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 1 400 EUR/mesiac700 - 1400 € (mzda je tvorená zo základnej a variabilnej zložky, ktorej výška závisí od dosiahnutých výsledkov)
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Obchodného zástupcu z oblasti FMCG (potravinárstvo) alebo šikovného absolventa z odboru pre región Východného Slovenska, ktorého náplňou práce bude:

- Aktívne oslovovanie nových potenciálnych klientov v regióne Východného Slovenska
- Starostlivosť o existujúcich zákazníkov a udržiavanie dlhodobých vzťahov
- Plnenie predajného plánu v zverenom regióne
- Prezentácia výrobkov a prípadné prevádzkové skúšky u zákazníkov
- Spracovanie administratívnej agendy
- Reportovanie, prezentácia výsledkov Obchodnému manažérovi

- Zázemie spoločnosti etablovanej na slovenskom trhu
- Variabilná zložka na základe výsledkov
- Ročné prémie
- Služobné vozidlo (aj na súkromné účely)

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Potravinárska výroba.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

- SŠ/VŠ vzdelanie (potravinársky odbor) - PODMIENKA
- Prax na obchodníckej pozícii je výhodou (pozícia je však vhodná aj pre šikovného absolventa/potravinárstvo s obchodníckym potenciálom)
- Silné komunikačné, prezentačné zručnosti
- Excel, PowerPoint na pokročilej úrovni
- Orientácia na výsledok
- Dôveryhodnosť
- Samostatnosť
- Ochota učiť sa nové veci
- Vodičský preukaz skupiny B - aktívny vodič

Recruitment agency.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Grafton Slovakia s.r.o.
Murgašova 3
04001 Košice