Pridať inzerát

Montážnička v Župčanoch

Grafton Slovakia s.r.o. - Gi Group

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prešov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiacod 800€ + dochádzkový bonus + kvartálny bonus + ročný bonus + dovolenkový bonus
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexná práca na viacerých pozíciách /bunkový systém/
- montáž elektronických komponentov na zautomatizovanom pracovisku
- ovládanie PC
- práca s dotykovými obrazovkami
- montáž podľa pracovných inštrukcií
- dodržiavanie bezpečnosti a čistoty na pracovisku

- dochádzkový bonus
- dovolenkový bonus
- kvartálny bonus
- ročný bonus
- zákonné príplatky za nadčasy
- príplatky za nočnú prácu
- príplatky za prácu počas sviatkov a víkendov
- práca na 3 zmeny (Pondelok - Piatok, ranná, poobedná, nočná)

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o danú pracovnú ponuku. Z dôvodu veľkého množstva prichádzajúcich životopisov, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ešte raz ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca vo výrobe a predaji elektrotechnických zariadení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- podmienkou je vlastniť auto na dochádzanie do práce, vzhľadom na komplikovanú dopravu z Prešova a okolia (vo večerných hodinách)
- práca zameraná na jemnú motoriku
- skúsenosť s prácou na PC
- zdravotná spôsobilosť (poobedné a nočné zmeny)
- flexibilita
- manuálna zručnosť
- schopnosť pracovať v tíme
- zodpovedný prístup k práci
- nejedná sa o stereotypnú prácu
- práca v sede aj v stoji - rotácia každú hodinu v rámci bunky
- práca v tempe
- ochota dochádzať za prácou v prípade nepriaznivých podmienok peši cca. 700 m (od zastávky k závodu)

Spoločnosť Grafton Recruitment bola založená v Dubline v roku 1982. Od svojho založenia sa Grafton Recruitment vybudovala pozíciu svetovo uznávaného poskytovateľa personálnych a náborových služieb. Sieť našej spoločnosti sa rozrástla do celkového počtu 75 pobočiek v 19 krajinách (Veľká Británia, Írsko, Chile, Maďarsko, Poľsko, Česká republika, Grécko, Slovenská republika, Belgicko, Litva, Portugalsko, Rakúsko, Rusko,Rumunsko, Francúzsko, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Gi Group HR Services Slovakia s.r.o.
Floriánova 6
Prešov