Pridať inzerát

Hľadáme špecialistu na nepriame dane!

Grafton Slovakia s.r.o. - Gi Group

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 100 - 3 300 EUR/mesiac2100 - 3300 € (+ prípadné ďalšie odmeny)
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma Vás oblasť nepriamych daní a radi by ste pracovali pre medzinárodnú spoločnosť? Ponúkame Vám pracovnú príležitosť, ktorá zastrešuje oba aspekty. Staňte sa súčasťou tímu daňových špecialistov v Bratislave. Aké zodpovednosti a úlohy môžete očakávať?

- Kontrola a dodržiavanie DPH predpisov v rámci spolupráce spoločnosti a partnerov
- Spracúvanie DPH naprieč rôznymi krajinami a jurisdikciami
- Komunikovanie a poradenstvo ohľadom DPH interným tímom naprieč Európou
- Podpora interných a externých auditov
- Účasť na projektov v súvislosti s DPH

Spoločnosť ponúka zaujímavé benefity, ktoré kandidátovi rada predstaví na pohovore.

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Radi Vás na danú pracovnú pozíciu zvážime, ak spĺňate nasledujúce požiadavky:

- 4-6 rokov skúseností s prácou v oblasti DPH (nepriame dane)
- Znalosť anglického jazyka na úrovni C1
- Pokročilá znalosť MS Excel
- Výhodou je znalosť VBA či SQL
- Výhodou je znalosť ďalšieho cudzieho jazyka

Spoločnosť Grafton Recruitment bola založená v Dubline v roku 1982. Od svojho založenia sa Grafton Recruitment vybudovala pozíciu svetovo uznávaného poskytovateľa personálnych a náborových služieb. Sieť našej spoločnosti sa rozrástla do celkového počtu 75 pobočiek v 19 krajinách (Veľká Británia, Írsko, Chile, Maďarsko, Poľsko, Česká republika, Grécko, Slovenská republika, Belgicko, Litva, Portugalsko, Rakúsko, Rusko,Rumunsko, Francúzsko, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Grafton Slovakia s.r.o.
Námestie SNP 1
811 06 Bratislava