Pridať inzerát

Solution Architect (aj živnosť/s.r.o.+ Remote)

Grafton Slovakia s.r.o. - Gi Group

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 500 - 5 000 EUR/mesiac2500 - 5000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako Solution Architect budete pracovať na architektúre front-end a back-end komponentov distribuovaného systému strojového učenia. Ide o automatický nástroj na vytváranie modelov na predpovedanie a zisťovanie anomálií. Predstavuje nový pohľad na strojové učenie, ktorý približuje ML ku koncovému používateľovi a je ďalším krokom po AutoML. Z technického hľadiska ide o sadu distribuovaných mikroslužieb napísaných v jazykoch Python a Julia s rozhraniami REST API nasaditeľnými do cloudového aj necloudového prostredia. Front-end komponenty sú implementované pomocou ReactJS. Niektoré z komponentov sú prostredníctvom zásuvných modulov vystavené všeobecne uznávaným platformám BI, ako sú Qlik, Alteryx, PowerBI a cloudovým platformám ako Azure a Amazon.

Popis pozície:
- Dizajn, analýza a návrh architektúry back-endových a front-endových komponentov daného systému
- Vedenie diskusií o dizajne mikroslužieb týkajúcich sa
· API (REST, GraphQL)
· Komplexného dopytovania a predbežného spracovania údajov z časových radov
· Asynchrónnej komunikácie s inými systémami / 3rd party APIs
· Integrácia s 3rd party APIs riešeniami
· Cloudové, hraničné, lokálne nasadenie a monitorovanie
- Zlepšiť výpočtový výkon systému
- Zaistite nulové nasadenie
- Udržiavať a zlepšovať procesy CI / CD
- Kontrola navrhovaných API a poskytovanie spätnej väzby
- Komunikácia s technologickými partnermi
- Sledovanie najnovšieho vývoja v cloud computing

· Kvartálne odmeny
· Možnosť vysokej miery Home Office alebo remote
· Flexibilná pracovná doba
· Možnosť práce aj na živnosť/s.r.o.

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

- Niekoľkoročné skúsenosti v oblasti architektonických rolí
- Design patterns v architektúre (DDD atď.)
- Cloud computing (Azure, Amazon, ...)
- Kubernetes
- Queue managers
- Docker Containers
- DevOps, CI / CD
- Release management
- Angličtina na vysokokomunikatívnej úrovni C1
- Skúsenosti s Pythonom, Juliou alebo C/C++ sú výhodou

Spoločnosť Grafton Recruitment bola založená v Dubline v roku 1982. Od svojho založenia sa Grafton Recruitment vybudovala pozíciu svetovo uznávaného poskytovateľa personálnych a náborových služieb. Sieť našej spoločnosti sa rozrástla do celkového počtu 75 pobočiek v 19 krajinách (Veľká Británia, Írsko, Chile, Maďarsko, Poľsko, Česká republika, Grécko, Slovenská republika, Belgicko, Litva, Portugalsko, Rakúsko, Rusko,Rumunsko, Francúzsko, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Grafton Slovakia s.r.o.
Obchodná 2
811 06 Bratislava