Pridať inzerát

Grafička / kreatívny pracovník

GRAFICI spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Gagarinova, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 400 EUR/mesiacPlat sa skladá z pevnej (1400) + pohyblivej zložky.
  • Termín nástupu: Po dohode
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme reklamná a produkčná spoločnosť a teda náplňou práce je grafické spracovanie materiálov najrôznejšieho druhu, práca s videom a zvukom, tvorba obsahu, schopnosť popasovať sa s fotoaparátom, kamerou, kreativita... Hľadáme univerzálne zručnú a všestrannú posilu. Uprednostníme ženský pohľad na svet.

Práca v príjemnom prostredí, v dobrom kolektíve, stabilné pracovné podmienky, perspektíva a možnosť rastu.

Očakávame CV + ukážky prác / portfólio. Životopisy bez portfólia nebudeme skúmať. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Český jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Affinity Publisher - pokročilý
Adobe InDesign - expert
Adobe Photoshop - expert
Adobe After Effects - expert
Final Cut Pro X - expert

Počet rokov praxe

3

Schopnosť pracovať tímovo aj samostatne, precíznosť, zodpovednosť, chuť pracovať a učiť sa nové veci, príjemné vystupovanie.

Reklamná a produkčná spoločnosť.

Adresa spoločnosti

Nejedlého 65
841 02 Bratislava - mestská časť Dúbravka