Pridať inzerát

Order processing (spracovanie objednávok)

GPV Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Priemyselná 1, Hlohovec-Šulekovo
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiac+ mesačná prémia, + 13. plat
  • Termín nástupu: 01.06.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Svojou činnosťou poskytuje podporu GPV Slovakia v oblasti plánovania v internom výrobnom systéme a komunikácie so zákazníkom:
• Denná komunikácia a riešenie problémov so zákazníkom / informovanie o dodacích termínoch, informovanie o stave zákazníckej objednávky
• Neustály prehľad o aktuálnom stave zákazníckych objednávok / pravidelné informovanie zákazníka, ak je vyžadované
• Prijímanie zákazníckych objednávok a ich zadanie do systému
• Vytváranie potvrdení zákazníckej objednávky
• Vystavovanie dodacích listov
• Aktívna spolupráca s oddelením výroby ohľadom operatívneho plánovania výroby
• Aktívna spolupráca s oddelením logistiky ohľadom vývozných termínov

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• IT užívateľ MS Office (excel, word, outlook )
• Komunikatívne zručnosti
• Riešenie problemov s medzinárodnými zákazníkmi
• Profesionálna písomná a verbálna komunikácia so zákazníkom
• Tímový hráč
• Spolupráca a pomoc
• Zodpovednosť
• Spoľahlivosť
• Flexibilita

GPV Slovakia s.r.o. je dcérska spoločnost nadnárodnej dánskej spoločnosti GPV , ktorá je jedným z najvýznamnejších poskytovateľov elektrotechnickej výroby (EMS provider - výroba elektronických jednotiek, osádzanie dosiek plošných spojov SMT, THT, testovanie, čistenie DPS, lakovanie, finálna montáž ...).

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov