Pridať inzerát

Program Manager (Customer Service)

GPV Austria Cable GmbH, organizačná zložka Slovensko

  • Miesto práce: Priemyselná 1187/1a, Hlohovec-Šulekovo, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac+ mesačná odmena za výkon (50€) + 13. plat + pravidelné navyšovanie mzdy
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Podpora portfólia zákazníkov v koordinácii s vedúcim oddelenia
- Spracovanie objednávok (prijatie objednávky, kontrola objednávky, dodávka, vytvorenie faktúry a dobropisu)
- Vytváranie a sledovanie ponúk
- Podpora v procese vybavovania sťažností
- Zadávanie všetkých potrebných informácií týkajúcich sa množstva a zoznamu materiálov a potrebných výrobných operácií do ERP systému
- Aktívna spolupráca s oddeleniami nákupu a výroby

- práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
- jasné vlastnícke pozadie spoločnosti
- veľmi zaujímavá pozícia, na ktorej sa nebudete nudiť
- otvorená firemná kultúra

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika výhodou

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Windows - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota učiť sa nové veci
- zodpovednosť
- komunikatívnosť
- dôslednosť

GPV poskytuje zákazníkom na celom svete komplexné riešenia v oblasti elektroniky, káblových zväzkov, mechatroniky a box-build riešení vrátane návrhových a inžinierskych činností s vysokým mixom a nízkym/stredným objemom.
Vytvárame ročné príjmy približne 3,2 miliardy DKK (430 miliónov EUR) a zamestnávame viac ako 4 000 ľudí v závodoch v Európe, Ázii a Amerike. Poskytujeme služby klientom v oblastiach merania a riadenia, priemyselných odvetví, čistých technológií, hightech spotrebiteľov, dopravy a medtech.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov