Pridať inzerát

Expedient - práca v sklade

GPV Austria Cable GmbH, organizačná zložka Slovensko

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Priemyselná 1187/1a, Hlohovec-Šulekovo
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 EUR/mesiac+ možný nárast mzdy po SD + 80€ mesačná odmena + 13. plat
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- expedícia hotových výrobkov
- evidencia materiálu na sklade v systéme
- účasť na inventúre skladu
- zodpovednosť za poriadok na pracovisku
- práca na 1 zmenu

- stravné lístky v hodnote 4,70€
- práca pre stabilnú, medzinárodnú firmu
- preplácané nadčasy alebo náhradné voľno

Vopred ďakujeme za pochopenie, že kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú potrebné predpoklady.
Pohovory sa budú konať na adrese zamestnávateľa.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Vysokozdvižný vozík (VZV) - Úplný začiatočník

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- práca s PC - podmienka
- preukaz na VZV - nie je podmienka
- skúsenosti z práce v sklade výhodou
- logické myslenie
- schopnosť pracovať samostatne a zodpovedne

GPV poskytuje zákazníkom na celom svete komplexné riešenia v oblasti elektroniky, káblových zväzkov, mechatroniky a box-build riešení vrátane návrhových a inžinierskych činností s vysokým mixom a nízkym/stredným objemom.
Vytvárame ročné príjmy približne 3,2 miliardy DKK (430 miliónov EUR) a zamestnávame viac ako 4 000 ľudí v závodoch v Európe, Ázii a Amerike. Poskytujeme služby klientom v oblastiach merania a riadenia, priemyselných odvetví, čistých technológií, hightech spotrebiteľov, dopravy a medtech.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov