Pridať inzerát

Tvorca prvého dojmu (recepcia) - 20 hod. úväzok

GPV Austria Cable GmbH, organizačná zložka Slovensko

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Priemyselná 3, Hlohovec-Šulekovo
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 400 EUR/mesiac- 13. plat - mesačná odmena za výkon (25€)
  • Termín nástupu: dohodou / ihneď
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- úväzok na 20 hod. / týždeň
- práca na recepcii výrobného závodu
- spravovanie dochádzky zamestnancov
- organizovanie návštev (aj zo zahraničia)
- zabezpečovanie občerstvenia
- administratívne činnosti
- operatívne riešenie pridelených úloh

- práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
- firemné podujatia
- jazykové kurzy a iné vzdelávanie
- stravné lístky 3,90€ za 1,00€

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť angličtiny (prípadne nemčiny) je podmienkou
- ochota učiť sa nové veci
- zodpovednosť
- komunikatívnosť
- dôslednosť
- samostatnosť
- príjemný zovňajšok

Spoločnosť GPV má viac ako 50-ročné skúsenosti s výrobou elektroniky. Je jedným z desiatich najväčších európskych poskytovateľov EMS (Electronics Manufacturing Services). Špecializuje sa na návrh a inžinierstvo produktov, vývoja testov, mechaniky, káblových zostáv a zostavovania ovládacích komponentov.
Spoločnosť bola založená v roku 1961 ako Glostrup Plade Vaerksted. Neskôr sa premenovala na GPV. V roku 1986 bola spoločnosť kótovaná na dánskej burze cenných papierov. V januári 2016 bola GPV kúpená priemyselným konglomerátom Schouw & Co. Táto akvizícia znamená novú kapitolu v histórii GPV s ešte ambicióznejšími cieľmi rastu. Spoločnosť má sídlo v Dánsku a výrobné závody má v deviatich krajinách vrátane Slovenska, Rakúska, Číny, Dánska, Nemecka, Mexika, Srí Lanky, Švajčiarska a Thajska.
Na Slovensku prebieha výroba a montáž káblových zväzkov a zostavovanie ovládacích komponentov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov