Pridať inzerát

Výrobný technik

GPV Austria Cable GmbH, organizačná zložka Slovensko

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Priemyselná 1187/1a, Hlohovec-Šulekovo
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac+ nárast mzdy po SD + mesačná odmena za výkon + 13. plat
  • Termín nástupu: dohodou / ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Spravovanie a riadenie internej výrobnej dokumentácie
- Zadávanie všetkých potrebných informácií týkajúcich sa množstva a zoznamu materiálov a potrebných výrobných operácií do ERP systému
- Aktívna spolupráca s oddelením nákupu ohľadom technických požiadaviek vzťahujúcich sa k nakupovaným komponentom
- Aktívna spolupráca s oddelením výroby ohľadom operatívneho plánovania výroby a výrobnej dokumentácie
- Preberanie zdrojových údajov a ich implementovanie do internej dokumentácie vrátane aktualizácie ERP systému / riešenie technických problémov
- Zavádzanie technických zmien výrobku do výroby, kontrola a aktualizácia výrobnej dokumentácie
- V prípade potreby realizuje školenia pre operátorov výroby na správne vykonávanie výrobných operácií podľa pracovných postupov
- Dohliada na vzorkovú výrobu zvereného produktu a rieši vzniknuté problémy

- 13. plat a ďalšie odmeny
- práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
- firemné podujatia
- jazykové kurzy a iné vzdelávanie

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika - výhodou

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Windows - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Ochota učiť sa nové veci
- Zodpovednosť, komunikatívnosť, dôslednosť
- Skúsenosti na pozícii výrobného technika výhodou, avšak pozícia je vhodná aj pre absolventov, ktorí majú záujem učiť sa

Spoločnosť GPV má viac ako 50-ročné skúsenosti s výrobou elektroniky. Je jedným z desiatich najväčších európskych poskytovateľov EMS (Electronics Manufacturing Services). Špecializuje sa na návrh a inžinierstvo produktov, vývoja testov, mechaniky, káblových zostáv a zostavovania ovládacích komponentov.
Spoločnosť bola založená v roku 1961 ako Glostrup Plade Vaerksted. Neskôr sa premenovala na GPV. V roku 1986 bola spoločnosť kótovaná na dánskej burze cenných papierov. V januári 2016 bola GPV kúpená priemyselným konglomerátom Schouw & Co. Táto akvizícia znamená novú kapitolu v histórii GPV s ešte ambicióznejšími cieľmi rastu. Spoločnosť má sídlo v Dánsku a výrobné závody má v deviatich krajinách vrátane Slovenska, Rakúska, Číny, Dánska, Nemecka, Mexika, Srí Lanky, Švajčiarska a Thajska.
Na Slovensku prebieha výroba a montáž káblových zväzkov a zostavovanie ovládacích komponentov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

GPV Austria Cable
Priemyselná 1187/1A
92003 Šulekovo