Pridať inzerát

Montér

GPM GmbH

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nemecko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 800 - 3 200 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 02.08.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Praca aj pre pomocnikov v Nemecku! Nemecky TPP! 3 tyždnove turnusy.

Dobrý deň ,

ide o zakladanie okien a montaze kovovych fasad. Hladame stale dvojicu monterov alebo pomocnikov s vlastnym autom! Dá sa pracovať aj na 3 tyzdnové turnusy a 1 tyzden doma. Pracu mame na dlhodobo a po celom Nemecku. Ponukame 10.45€ na hod plus 18€ Netto diety. ( To predstavuje pri odpr. 168 hod cca 1750 € v čistom. Samozrejme sa dajú robiť aj viacej hodiny.) 50€ sa prispieva na kazdu cestu domov ubytovanie je zdarma a su aj pravidelné zalohy. Zmluva je nemecka na dobu neurcitu.

Kontakt:

V pripade zaujmu sa hlaste na: 0945457043 alebo 004961315533922
Alebo piste E-Mail na: m.brandt-gpmbuero@hotmail.com
Najdete Nas aj na internete pod: www.gpmbuero.de

Adresa:

GPM GmbH
Schiessgartenstrasse 7
55116 Mainz
Deutschland

Ludi zhaname cely rok! (vzdy!)

18€ diety + 50€ na kazdu cestu domov a pravidelne zalohy. Samozrejme aj možnost platoveho rastu! 3 tyždnove turnusy!

Ponúkame pre našich zamestnancov:
- hodinová mzda podľa kvalifikácie od 10,45 v hrubom
- nedele a sviatky hradíme extra
- pre každého zamestnanca vedieme pracovné časové konto
- sporenie poskytujeme v súlade s ustanoveniami kolektívnej zmluvy
- peniaze za dovolenku a vianoce poskytujeme v súlade s ustanoveniami kolektívnej zmluvy
- diéty podľa daňových predpisov do 18 eur v čistom
- cestovné náklady hradíme paušálne v čistom
- možnosti ubytovania poskytujeme a preberáme my

Ludi potrebujeme stále cely rok! Ciže ak nestihnete datum nastupu 02.08.2021 to nevadi vezmeme vas do prace aj neskor alebo skor.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Vážené dámy a páni,

Už 30 rokov sme na trhu stredne veľkou rodinnou spoločnosťou v oblasti služieb personalistiky, so sídlom v Mainzi a v hlavnom meste Berlíne. Založená bola pánom Petrom Glossmannom a od roku 2006 pokračuje druhou generáciou, pánom Jensom Glossmannom.
Naši personalisti pochádzajú z odvetví, ktoré zastupujú. Vďaka ich špeciálnym znalostiam, dokážu kvalifikovane poradiť. Na základe požiadaviek zákazníkov nájdu správných montérov.

Sústredime sa na konštrukcie okien a fasád. V týchto odvetviach disponujeme kvalifikovaným a spoľahlivým personálom.
Viac ako 200 zamestnancov sú rozmiestnený v Nemecku a ďalších europských krajinách, ako dobre vyškolené pracovné sily. Mnohí z nich pracujú v našej firme už viac ako desať rokov. Naši zákazníci oceňujú kontinuitu a vyžadujú opakovane tých istých montérov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

GPM GmbH
55116 Mainz
Nemecko

Kontakt