Brigáda - pomocník do dodávky na vykládku nadrozmerných zásielok

GP Logistics s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 - 5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadám pomocníka do dodávky, alebo aj len v danom meste, či mestskej časti na zabezpečenie vykládky nadrozmerných objednávok - zabalené kreslá, sedačky, skrine a občas paleta.

Práca zahŕňa: nakladanie tovaru, rozvoz, vykladanie, komunikáciu s príjemcami.

Sú 2 varianty:
1 - nasadnete do auta v BA/SC/PK a odveziete cca 4-5 hodin spolu = 20 EUR/den
2 - vodic Vam zavola len ked bude vykladka vo Vasej lokalite a vtedy je je odmena 3 EUR za vynasku - v tomto pripade spravite vynasku typu - 30kg karton date dvaja z auta do vytahu a prijemcovi do bytu. Vynaska hotova za 5 minut a ide sa na dalsiu adresu.

Aktuálne hľadáme pomocníkov do týchto oblasti:
- Senec
- Pezinok
- Sv. Jur
- BA: Rača, Vajnory, Vrakuňa, Petržalka, Devínska Nová Ves, Centrum - všetky ostatné oblasti
- Priľahlé obce: Miloslavov, Most, Rovinka až po Šamorín a Dunajskú Lužnú

Spravíme si zoznam a vždy keď bude práca dostanete vopred informáciu. Najlepší sa môžu neskôr stať aj vodičmi s platom od 850 EUR v čistom.

Tringelty od príjemcov (platia aj dobierku) ostávajú vodičovi a tebe - rozdelíte si na polku. Pohybujú sa od 2-10 EUR na vynášku.

Do tímu hľadáme mladého a pracovitého človeka, ktorý nebude robiť po pár dňoch prácu s nervami. Dáme ti presné inštrukcie a na nič nebudeš musieť prísť sám. Stačí sa len rýchlo učiť a odvádzať prácu na 100%.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Radi ťa zaučíme a budeme sa tešiť na spoluprácu.

Logistická spoločnosť, balenie eshopových objednávok, rozvoz nadrozmerných zásielok a skladovanie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kopčianska 8A
85101 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Patrik Gunda
Tel.: +421907211662
E-mail: poslať životopis