Pridať inzerát

PPC špecialista pre Premier Partnera Google

GoUP s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kominárska 3A, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 2 500 EUR/mesiaczáklad + provízie
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

► Správa komplexných marketingových kampaní a nástrojov: Google Tag Manager, Google Analytics, Google Ads, Facebook Ads, Heureka, Glami, Biano, Mergado, Linked In, (nemusíš všetky ovládať, doučíme)
► Návrh dlhodobých aj termínovaných stratégii so zaujímavými rozpočtami a očakávanými výsledkami a plnou dôverou v tvoje schopnosti
► Reporting a hlavne osobné vyhodnocovanie kampaní
► Stretnutia s klientom s cieľom navrhnúť spoločný postup a stratégiu podľa See Think Do Care
► Hĺbková analýza výsledkov kam ťa len Analytics pustí.
► Optimalizácia konverzných ciest napríklad cez HotJar
► Nasadzovanie beta funkcii a noviniek klientom, ktorí sú po nich žhaví
A stále niečo nové ...

■ Moderný Industriálny office plný fajn ľudí, len pozri: https://www.youtube.com/watch?v=j4FmtSRQWgs
■ MultiSport - to je tá karta, ktorá ťa zadarmo dostane na 300+ športovísk po celom Slovensku
■ Káva - Trieste - 2 druhy. Už ani do kaviarne nebudeš chcieť chodiť.
■ Flexibilný čas - neznamená od nevidím do nevidím, ale že si posunieš pracovnú dobu ak ti to viac vyhovuje.
■ Dream-team. Bude ťa to u nás baviť a život budeš mať krajší.

Si drak v PPC čkach a je čas to posunúť? Venuješ sa tomu už nejaký ten rok, máš skúsenosti s pokročilými technikami typu dynamický remarketing, tak si pre nás ideálny. Ale ak máš skúsenosti len s offline marketingom a k tomu analytické myslenie, skús to tiež a možno to bude pre nás aj pre teba správna voľba. Google Shopping a RTB platformy ti nie sú cudzie? A chceš popracovať na našich najväčších klientoch – a to nie len domácich ale aj takých s celosvetovou pôsobnosťou, preberať s nimi stratégie a navrhovať komplexné komunikácie? Ak sa vieš rovnako vžiť do cieľov a požiadaviek lokálneho klienta, POŠLI CV, ak chceš aj s FOTO.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Google Ads - expert
Google Analytics - pokročilý

Počet rokov praxe

PPC, marketing, analytik
2

Prax s vedením Google Ads kampaní, analytické myslenie, záľuba v marketingu a nasadzovaní tých správnych stratégií

Už od roku 2008 poskytujeme na slovenskom trhu jedinečné reklamné programy, ktoré klientom prinášajú výkon, zisk aj záruku spokojnosti. Nebojíme sa dodržiavať odvážne záväzky a nesieme za ne zodpovednosť. 12 rokov na trhu a stovky spokojných dlhodobých klientov sú dôkazom toho, že to čo robíme, robíme dobre. Systematická práca, priama spolupráca s Google na úrovni Premier Partnera a individálny prístup ku klientom znamenajú pre spoločnosť nové výzvy, ktorých súčasťou je rozširujúci sa tím odborníkov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

GoUP s.r.o.
Kominárska, 3A
83104 Bratislava