Pridať inzerát

Oblastný manažér pre Západné Slovensko

Gotoyou s. r. o.

  • Miesto práce: Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacZákladná mzda a motivačný bonus na základe výsledkov zverených miest
  • Termín nástupu: 2.8.2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za zverený región – Trnava, Trenčín, Žilina, Martin, Nitra, Banská
Bystrica
- Zaistenie kuriérskych kapacít vo všetkých mestách
- Každodenná kontrola výkonnostných kritérií (počet odvezených objednávok,
dostupnosť, prijímanie objednávok a iné.)
- Nábor kuriérov
- Vedenie kuriérskych porád

- Základná mzda a motivačný bonus na základe výsledkov zverených miest
- Služobný automobil aj na súkromné účely
- Možnosť stáť sa súčasťou jedného z najväčších dopravcov v ČR a SR
- Možnosť sebarealizácie a firemného rastu

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť zaoberajúca sa rozvozom jedla.

Adresa spoločnosti

Karpatské námestie 7770/10A
831 06 Bratislava - mestská časť Rača