Pridať inzerát

Zástupca manažéra

Gotana, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Duklianska 19, Bardejov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 200 EUR/mesiacFinálna úroveň základnej zložky závisí od skúsenosti vybraného kandidáta. + následný rast podľa výsledkov
  • Termín nástupu: čo najskôr

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme

Do obchodného tímu hľadáme človeka, ktorého baví obchodná agenda. Teda spracovanie objednávok, fakturácia a komunikácia so zákazníkmi mailom a telefonicky.

Chceme Ti dať na starosť zákazníkov našej značky dizajnového metrového textilu Takoy.

Budeš pracovať pre lovebrand - značku, ktorú naši zákazníci výborne poznajú a milujú. Potrebuješ výborné komunikačné zručnosti, pretože chceme aby si sa stala pravou rukou manažérky medzinárodného obchodného tímu.

Látky a ich dizajn sú našou vášňou (sami si ich navrhujeme a vyrábame), preto rátame s tým, že po zaškolení sa do nich ponoríš a budeš nimi žiť rovnako intenzívne ako my.

Očakávame

- chuť učiť sa a neustále sa zlepšovať,
- samostatnosť, zodpovednosť a zmysel pre detail,
- perfektné organizačné schopnosti,
- proaktívny prístup,
- skvelé komunikačné a prezentačné schopnosti,
- schopnosť nastaviť procesy a postupy,
- nemecký/francúzsky/maďarský/rumunský jazyk veľkou výhodou.

Ponúkame

- Firemnú kultúru zameranú na vzťahy a dôveru - naši ľudia sú naše najdôležitejšie aktívum.
- Energickú atmosféru mladého kolektívu - naša práca nás veľmi baví.
- Prostredie rýchlo rastúcej firmy na 8 trhoch EU - lídra vo svojom odvetví.
- Osobný a profesijný rozvoj ako súčasť firemného poslania - vízia je, že budeš rásť spolu s firmou kompetenčne aj mzdovo

- preplácané nadčasy
- espresso, nealko, ovocie na pracovisku platené firmou
- oddychová miestnosť s ping-pongom, šípkami, xbox
- tímové posedenia pri pive platené firmou, teambuildingy atď

Skrátka sa u nás má človek cítiť tak dobre, aby sa mohol sústrediť na prácu, ktorá ho baví a dáva mu zmysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

riadenia ľudí

Počet rokov praxe

1

Spoločnosť prevádzkuje internetový obchod s metrovým textilom www.takoy.sk a jeho zahraničné varianty

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Duklianska, 19
08501 Bardejov

Kontakt