Pridať inzerát

Pracovník obchodného oddelenia - francúzština

Gotana, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bardejov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacpri práci na živnosť 1200 eur/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do obchodného tímu hľadáme človeka, ktorého baví obchodná agenda. Teda spracovanie objednávok, fakturácia a komunikácia so zákazníkmi mailom a telefonicky.

Chceme Ti dať na starosť francúzskych zákazníkov našej značky dizajnového metrového textilu Takoy (takoy.fr).

Budeš pracovať pre lovebrand - značku, ktorú naši zákazníci výborne poznajú a milujú. Drvivú väčšinu svojej práce vieš vyriešiť cez homeoffice. Postačí nám pár dní v Bardejove kvôli poradám.

Látky a ich dizajn sú našou vášňou (sami si ich navrhujeme a vyrábame), preto rátame s tým, že po zaškolení sa do nich ponoríš a budeš nimi žiť rovnako intenzívne ako my.

Očakávame

- francúzštinu na vysokej úrovni slovom aj písmom,
- chuť učiť sa a neustále sa zlepšovať,
- samostatnosť a zodpovednosť,
- perfektné organizačné schopnosti,
- proaktívny klientsky prístup,
- motiváciu k špičkovému výkonu

Ponúkame

- Firemnú kultúru zameranú na vzťahy a dôveru - naši ľudia sú naše najdôležitejšie aktívum.
- Energickú atmosféru mladého kolektívu - naša práca nás veľmi baví.
- Prostredie rýchlo rastúcej firmy na 8 trhoch EU - lídra vo svojom odvetví.
- Osobný a profesijný rozvoj ako súčasť firemného poslania - vízia je, že budeš rásť spolu s firmou kompetenčne aj mzdovo

- preplácané nadčasy,
- možnosť čiastočne pracovať z domu,
- espresso, nealko, ovocie na pracovisku platené firmou,
- oddychová miestnosť s ping-pongom, šípkami, xbox,
- tímové posedenia pri pive platené firmou, teambuildingy atď.

Skrátka sa u nás má človek cítiť tak dobre, aby sa mohol sústrediť na prácu, ktorá ho baví a dáva mu zmysel.

Informácie o výberovom konaní

vybraní uchádzači budú kontaktovaní emailom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Francúzsky jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť prevádzkuje internetový obchod s metrovým textilom www.takoy.sk a jeho zahraničné varianty

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov