Pridať inzerát

Asistent/ka v pražiarni kávy

Goriffee s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava II
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hod.ponúkame 5eur/ hod v čistom
  • Termín nástupu: 1.10.2021
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu na skrátený úväzok alebo brigádu, zhruba na 2-3 dni do týždňa v pražiarni kávy Goriffee v Bratislave. Náplňou práce je asistencia pražiarovi so zelenou kávou, kompletizácia balíkov a príprava objednávok na expedíciu. Nie sú nevyhnutné špecifické znalosti z oblasti kávy, iba chuť sa učiť a ochotný, profesionálny prístup. Ponúkaný plat je 5eur/hod v čistom. Kontaktujte nás so svojim životopisom prostredníctvom emailu: erik@goriffee.com

veľa kávy a príjemná atmosféra na pracovisku

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

A, B

hľadáme človeka, čo je svedomitý a chce sa učiť novým zručnostiam

Sme spoločnosť, ktorá sa venuje dovozu a praženiu výberovej kávy a následnej distribúcii do domácností, firiem a kaviarní. Na trhu pôsobíme od roku 2013.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Goriffee sro
Gabčíkova 8
84105 Bratislava