Pridať inzerát

Marketing Specialist

GOPAS SR, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dr. Vladimíra Clementisa, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiac+ variabilné zložky
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš dobré komunikačné schopnosti, si zodpovedný a zaujímaš sa o novinky a trendy aj v oblasti IT? Sú sociálne média (primárne Facebook, LinkedIn) tvoje hobby? Máš kreatívne myslenie a nové nápady sypeš z rukáva? Nie je ti cudzia jednoduchá príprava grafiky?

Ak si odpovedal/a 4x ÁNO, tak potom si vhodným kandidátom/kandidátkou na pozíciu Marketing Specialist.

Do nášho marketingového tímu v najväčšom IT školiacom stredisku GOPAS SR hľadáme práve teba, ak spĺňaš nasledujúce:

- Na sociálnych sieťach si ako doma
- Kreatívne texty sú pre teba hračka a gramatiku máš v malíčku
- Vyhodnocovanie a následne zlepšovanie kampaní ťa baví
- Si tímový hráč, ale zároveň si samostatný a zvládaš multitasking
- Zvládaš základy grafiky (Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Canva...)
- Máš chuť pracovať a neustále sa zlepšovať (s tým ti radi pomôžeme)

Čo bude tvojou náplňou práce?
- Správa sociálnych sieti našej spoločnosti
* Plánovanie príspevkov, príprava textov, vyhodnocovanie kampaní (Facebook, LinkedIn, Youtube)
- Správa obsahu webových stránok
* Práca v NopCommerce (zaučíme ťa)
- Príprava noviniek a odborných článkov na web (v spolupráci s našimi lektormi)
* Samostatné plánovanie, oslovenie lektorov a následne spracovanie na web
- Sledovanie konkurencie (lokálnej + zahraničnej)
- Príprava jednoduchej grafiky
* Vytváranie promo bannerov ku konkrétnym príspevkom na sociálne siete a novinkám na webe
- Pomoc pri organizácii konferencií (ako napr. HackerFest, TechEd...), webinárov a ďalších eventov

Čo ti ponúkame?
- Prácu v stabilnom tíme v spoločnosti s 30-ročnými skúsenosťami
- Pohyblivú pracovnú dobu (možnosť HomeOffice)
- Firemný notebook
- Motivačný odmeňovací systém
- Môžeš absolvovať kurzy pre tvoj rast - nielen z našej ponuky

V prípade záujmu o túto pozíciu nám zašli e-mail s tvojim životopisom v štruktúrovanej forme na andrea.gembesova@gopas.sk a do predmetu uveď názov pozície „Marketing Specialist“. Ak budeš spĺňať nami uvedené kritériá a rozhodneme sa ťa pozvať na osobný pohovor, budeme ťa kontaktovať.

Myslíš, že nás vieš zaujať svojou prácou?
K životopisu nám pripoj link na sociálnu sieť, ktorou prezentuješ seba, prípadne nám zašli svoju tvorbu alebo akúkoľvek kreatívu, ktorá vystihuje tvoje doterajšie marketingové skúsenosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

výhodou - marketing, reklama

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Facebook Business Manager - Mierne pokročilý
Adobe Photoshop - Mierne pokročilý
Adobe Illustrator - Mierne pokročilý
Google Analytics - Základy
Google Ads - Základy

Vodičský preukaz

B

IT školiace stredisko GOPAS SR, a.s., najväčšie IT školiace stredisko v SR a ČR, je držiteľom autorizácií v oblasti vzdelávania firiem Microsoft (Microsoft Certified Partner), Oracle (Oracle Education Oracle Approved Education Center), IBM, Hewlett-Packard Enterprise. Naše školiace stredisko je tiež autorizovaným testovacím strediskom testovacích systémov Pearson VUE, Kryterion, PSI, Castle a akreditovaným testovacím strediskom pre ECDL (European Computer Driving Licence).
Okrem kurzov sa GOPAS venuje aj tvorbe samoštudijných elektronických kurzov (E-Iearning) zameraných na prácu s jednotlivými programami kancelárskeho balíka Microsoft Office (IKT zručnosti) a prípravu na ECDL.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov