Pridať inzerát

Finance Manager - automotive

GoodWill Recruitment, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Poprad
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 200 - 4 000 EUR/mesiacMzdové ohodnotenie záleží od predošlej praxe a know-how. Platové podmienky sú vecou dohody.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Využite príležitosť stať sa Finance Managerom v automotive spoločnosti s jasnou víziou. Otvorená pracovná pozícia Finance Managera zahŕňa:
- riadenie a koordinácia zabehnutého tímu finančných špecialistov
- tvorba a kontrola forecastov, budgetov
- analýza investícii a nákladov
- finančné plánovanie podniku
- komunikácia s finančnými inštitúciami
- reporting a prezentovanie dosiahnutých výsledkov
- úzka spolupráca so zahraničným HQ

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná automotive spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

CFO, oblasť priemyslu alebo priamo automotive

Počet rokov praxe

5

- profesionálna skúsenosť s finančným kontrolingom, finančným riadením podnikových financií min. 5 rokov
- skúsenosť na obdobnej pracovnej pozícii vo výrobnom sektore
- silné znalosti v oblasti účtovníctva, kontrolingu, reportingu, finančného plánovania a finančnej analýzy
- skúsenosť s riadením tímu špecialistov
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo. Zameranie na špecialistov a manažment v oblasti výrobných technológií, informačných technológií, financií a ľudských zdrojov.

Adresa spoločnosti

GoodWill Recruitment s.r.o.
Letná 27
040 01 Košice