Pridať inzerát

Grafický dizajnér

GoodRequest, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Najlepšie produkty vznikajú spojením ľudí, technológií a biznisu. Tvoríme produkty, ktoré sú orientované na používateľa a zjednodušujú život.

Hľadáme kolegu, ktorý si (jedného dňa) adoptuje GoodRequest brand a bude sa oň starať ako o vlastný.

V preklade?

Hľadáme niekoho, s kým môžeme spolupracovať na našej vizuálnej komunikácii.

Rozbité na drobné:

V rámci brand managementu - zabezpečenie dodržiavania guidelines, udržiavanie konzistného brandu a komunikácie pri rôznych výstupoch a kanáloch.

Hľadáme niekoho, kto bude spolupracovať s našim dizajn a marketing tímom, v rámci spolupráce bude zodpovedať za brand a za jeho rozvoj.

Bude mať na starosti tvorbu materiálov, ktoré sa tvoria na podporu salesu, marketingu, HR atď...

Príprava grafických materiálov pre sociálne siete na základe content plánu.

Príprava grafických výstupov pre rôzne platformy (print, merch, Google Ads bannery, web stránka, newsletter).

Grafické spracovanie príspevkov na základe kreatívneho briefu od návrhu po výstup.

Predpokladáme, že máš:

- Figmu, Adobe Photoshop, Illustrator a Indesign na pokročilej úrovni
- Skúsenosti s tvorbou jednoduchých videí a animácií sú výhodou
- Osvojené zásady grafiky pre sociálne siete, web a tlač, na brand sa budeš pozerať ako na celok a budeš sa oň starať
- Pre túto prácu passion a dokážeš premýšľať aj za zadanie
- Si komunikatívny/a, samostatný/a, kreatívny/a

Keďže sú u nás ľudia na prvom mieste, je pre nás dôležité, ako sa cítia v práci. Snažíme sa im to čo najviac spríjemniť.

# Najnovší MacBook Pro, alebo ekvivalentné PC podľa vlastného výberu, mobilný paušál a všetko technické vybavenie, ktoré budeš potrebovať
# Maximálna podpora vzdelávania, pravidelné code review, tímový meetup, spoločná účasť na konferenciách a workshopoch
# Voľný pracovný čas, žiadne striktné pravidlá a mikromanažment
# Možnosť pracovať remote, alebo z niektorého z našich officov (ZA, LM, KE a čoskoro v BA)
# Firemná angličtina, pestrá ponuka odborných kurzov
# Multisport karta
# Legendárne teambuildingy‍, pravidelné spoločné raňajky, firemný hackathon

Ak máš záujem o našu pozíciu, prosím, zašli nám spolu so CV spracované portfolio tvojej práce.

Zhodnotenie portfolia
Prescreening call
Zadanie - 1.kolo
Interview - 2. kolo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

grafické, multimédiá

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

Vytvárame digitálne produkty, ktoré majú zmysel, prinášajú hodnotu a menia svet. Dôverujú nám svetové značky ako ZSE, Tatra Banka, Jaguar, Reiffeisen, Ringier Axel Springier, Nay, iKROS a ďalšie.

Do produktov, ktoré tvoríme vždy vkladáme srdce a pevne veríme, že ich tvoríme pre ľudí, ktorí ich budú reálne využívať. Sme skvelý kolektív s nezvyčajnou kultúrou, bohatými benefitmi a projektami, ktoré menia svet.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov