Pridať inzerát

Office Manager

GoodRequest, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacMzdu ti "ušijeme na mieru" v závislosti od skúseností a typu úväzku.
  • Termín nástupu: ASAP alebo dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa súčasťou skúseného tímu odborníkov, tech-nadšencov a priateľov, ktorý vytvára zmysluplné digitálne produkty. Snažíme sa, aby každý projekt na ktorom pracujeme, prinášal hodnotu a menil svet. Našimi partnermi sú TOP spoločnosti v strednej Európe. Patria k nim áčkoví hráči ako Tatra banka, Nay, Tipos Extraliga, Bistro, ZSE Drive, Innovatrics a mnoho ďalších.

Flash info o pozícií Office Managera:

Skúsenosti: 1+ roky‍
Lokalita: Žilina
Pracovný úväzok: TPP trojštvrtinový alebo celý pracovný úväzok
Nástup: Ihneď (prípadne podľa dohody)‍
Plat: Od 750€ pre 6 hodinový úväzok
Od 1000€ pre 8 hodinový úväzok
‍Benefity: Tech. vybavenie, firemný mobil a paušál, vzdelávanie, bonusy... a viac sa dočítaš nižšie :)
Termín ukončenia prijímania žiadostí: 15.10.2021

Viac o tvojej náplni práci:

- Budeš sa starať o naše offices, najmä ten v Žiline, občasne aj v KE, LM alebo BA, vytvárať a udržiavať kolegom príjemné pracovné prostredie
- Supportovať naše HR oddelenie (BOZP so zamestnancami, pomoc pri onboardingu nových ľudí, správa GDPR, dochádzky zamestnancov, evidencia Multisport kariet, Vianočné a welcome balíčky pre zamestnancov, zabezpečenie ubytovania)
- Podpora nášho CEO Tomáša
- Komunikovať s externými dodávateľmi, správcami budov, upratovacími službami
- Vyzdvihovať objednávky, v prípade potreby reklamovať zariadenia
- Spravovať firemné automobily (servis, diaľničné známky, ...)
- Mať na starosti evidenciu firemného majetku (správa majetku, preberacie, odovzdávacie protokoly)
- Organizovať firemné raňajky (nákup a príprava) a spravovať Snack bar
- Pomáhať pri organizovaní firemných eventov (vianočný večierok, teambuildingy, školenia)
- Spravovať pokladňu
- Riešiť v office v Žiline operatívne činnosti (kuchynka, návštevy v office, pošta, poriadok a príjemné prostredie v office)

Koho hľadáme?

Ideálny kandidát/ka už má prechádzajúce pracovné skúseností ako Office manager/ka
Má vysokoškolské vzdelanie minimálne 1.stupňa
Má veľmi dobrú znalosť MS Office (najmä MS Excel)
Je aktívny vodič
Má drive, dobré komunikačné a organizačné zručnosti
Je samostatný/á, zodpovedný/á, dôlsledný/á
Doťahuje svoje úlohy do úspešného konca

Ktoré z benefitov ťa presvedčia, aby si sa k nám pridal/a?

Pracovné?
Firemný MacBook alebo Dell XPS, mobilný paušál a všetko čo budeš potrebovať
Konferencie, hackathon, osobný mentor a maximálna podpora vzdelávania
Neobmedzený kariérny rast a podpora iniciatívy
Koncoročné odmeny

Office?
Krásny a EKO friendly office
Spoločné raňajky každý mesiac
Jóga v office
Príjemný office s občerstvením, čerstvým ovocím, stolným futbalom a PS VR

Voľnočasové?
Príspevok na voľnočasové aktivity, multisport karta
Príspevok na techniku‍
Legendárne teambuildingy‍
Skvelá atmosféra, ktorú ti bez "klišé" fráz nepopíšeme. Musíš ju zažiť. :)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Vytvárame digitálne produkty, ktoré majú zmysel, prinášajú hodnotu a menia svet. Dôverujú nám svetové značky ako ZSE, Tatra Banka, Jaguar, Reiffeisen, Ringier Axel Springier, Nay, iKROS a ďalšie.

Do produktov, ktoré tvoríme vždy vkladáme srdce a pevne veríme, že ich tvoríme pre ľudí, ktorí ich budú reálne využívať. Sme skvelý kolektív s nezvyčajnou kultúrou, bohatými benefitmi a projektami, ktoré menia svet.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Framborská 58
010 01 Žilina