Pridať inzerát

Senior Backend Developer / Node.js / Typescript

GoodRequest, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 500 EUR/mesiacSenior od 2900€ II Senior externá spolupráca - od 3500 brutto (finálny plat ti po pohovore "ušijeme na mieru")
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa súčasťou digitálneho štúdia, v ktorom vznikajú produkty spojením ľudských potrieb, technológií a biznisu. Našim cieľom je ísť príkladom a vytvárať prelomové digitálne riešenia, ktoré zvládnu skúšku času a to všetko spoločne ako tím.

Naše technológie:

JavaScript: Node.js (Express.js framework)
Databázové systémy a cache: PostgreSQL, MongoDB, Redis, Elasticsearch
Kontajnery & CI: Docker, Kubernetes, Bitbucket Pipelines
Kvalita kódu a typechecking: ESLint, TypeScript
Cloud: Digital Ocean, AWS
Testovanie: Jest, Mocha
Projektový manažment: JIRA, Confluence, Bitbucket
Agilný vývoj: Scrum

Do Backend tímu hľadáme teba, ak:

Máš 4+ roky skúsenosti s Node.js/ Typescript
Skúsenosti s Express.js a s vývojom REST API
Znalosť Redis, CI/CD nástrojov a skúsenosti s Docker a Kubernetes - výhodou
Skúsenosť so správou linux serverov, prípadne skúsenosť s AWS‍
Znalosti s GIT a Postgres
Skúsenosť s automatizovaným testovaním, poprípade skúsenosť s testovacími frameworkami ako Jest alebo Mocha.
Analytické myslenie, snahu posúvať sa vpred a tímového ducha

Nástup: Dohodou
Plat: Senior - od 2900 € / TPP, Senior - 3500€ / externá spolupráca
Úväzok: 8h/ deň

Klienti a projekty

Našimi partnermi sú Tatra banka, Forbes, Fitshaker, Tipsport Extraliga, Bistro, ZSE Drive, KIA motors a mnoho ďalších.

Projekty, na ktorých pracujeme sú dlhodobé partnerstvá a klientom poskytujeme riešenia od fázy designu až po testing.

Keďže sú u nás ľudia na prvom mieste, je pre nás dôležité, ako sa cítia v práci. Snažíme sa im to, čo najviac spríjemniť.

- Najnovšie verzie MacBook Pro alebo iné PC podľa vlastného výberu, mobilný paušál a technické vybavenie potrebné pre prácu
- Maximálna podpora vzdelávania, pravidelné code review, tímový meetup, spoločná účasť na konferenciách, workshopoch
- Rýchly schvaľovací proces, možnosť konzultácie so samotným CEO a vedením spoločnosti
- Voľný pracovný čas, žiadne striktné pravidlá a mikromanažment
- Pravidelný príspevok na tech. vybavenie, alebo športové aktivity
- Účasť na dôležitých stretnutiach s klientmi na najvyššej úrovni?
- Krásny a EKO friendly headoffice v ZA, menšie offices v LM a KE a v BA
- Firemná angličtina
- Multisport karta
- Legendárne tímbuildingy

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vytvárame digitálne produkty, ktoré majú zmysel, prinášajú hodnotu a menia svet. Dôverujú nám svetové značky ako ZSE, Tatra Banka, Jaguar, Reiffeisen, Ringier Axel Springier, Nay, iKROS a ďalšie.

Do produktov, ktoré tvoríme vždy vkladáme srdce a pevne veríme, že ich tvoríme pre ľudí, ktorí ich budú reálne využívať. Sme skvelý kolektív s nezvyčajnou kultúrou, bohatými benefitmi a projektami, ktoré menia svet.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov