Pridať inzerát

Montér výťahov

GoodLift, s. r. o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 500 - 3 500 EUR/mesiacCena práce je za zhotovenie diela (Výťahu) Trvanie montáže závisí od typu výťahu ale cca od 20 do 30 prac. dní + Bonus - pri plnení termínov
  • Termín nástupu: Január -Február 2022
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž nových výťahov, rekonštrukcia výťahov a obnova výťahov v bytových domoch na Slovensku -Západné Slovensko prevažne Nové Zámky, Šaľa, Nitra, Komárno, Bratislava
Hľadáme zručných elektrikárov aj zváračov na vytvorenie montážnej partie.

Zaškolenie, zaučenie, technická podpora na začiatku. Voľný pracovný čas len treba dodržať termíny.

Životopis posielať na info@goodlift.sk do predmetu napísať : Živnosť
Uchádzači ktorý budú vyhovovať našim požiadavkám budú kontaktovaný telefonicky. Pobočka spoločnosti sa nachádza v Nových Zámkoch

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo, Strojárstvo, Elektro

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Zodpovednosť, samostatnosť, spoľahlivosť,
manuálna zručnosť, čítanie technických výkresov
Elektrikár §21 a vyššie
Zvárač platný zváračský preukaz
§ 16,18 pre zdvíhacie zariadenia výhodov

Spoločnosť sa zaoberá modernizáciami (výmenami) výťahov a zdvíhacej techniky, taktiež revíziami, servisom a údržbou výťahov a zdvíhacej techniky.