Pridať inzerát

Customer Development Manager

GoodCall Slovakia s.r.o

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 - 2 700 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme človeka so skúsenosťou v FMCG, ktorý sa chce učiť, rozvíjať a pomôcť nám budovať vzťahy s kľúčovými zákazníkmi.

Tvojou úlohou bude riadiť obchodné a zmluvné aktivity s kľúčovými zákazníkmi, ktoré pomôžu splniť ciele súvisiace s obratom, tržbami a spokojnosťou zákazníka, ktorá je pre dobré meno spoločnosti kľúčová.

Ako Customer Development Manager budeš mať ďalej na starosti:

• Rozvíjať a neustále sa snažiť zlepšovať vzťahy s kľúčovými zákazníkmi
• Vyhľadávať ďalšie príležitosti spolupráce so zákazníkmi na základe predchádzajúcej analýzy trhu
• Zostavovať obchodného plánu za zverených zákazníkov a zodpovednosť za jeho realizáciu
• Plnenie stanovených obchodných KPIs
• Koordinácia špciálnych akcií v spolupráci s marketingovým tímom
• Neustále analyzovanie trhu, jeho potrieb a konkurencie
• Riadenie obchodného plánovania a realizácie v rámci schválených rozpočtov
• Pravidelné návštevy predajní
• Marketingové aktivity

Čo vieme ponúknuť my Tebe?

• Možnosť pracovať pre jednu z popredných FMCG spoločností a neustále sa vzdelávať a využívať poznatky v praxi
• Služobné auto, notebook a mobilný telefón
• 25 dní dovolenky
• 10 sick days ročne
• Kvartálne a ročné bonusy
• Príspevok do III. piliera a príspevok na životné poistenie
• Príspevok na stravu
• Multisport karta
• Cafeteria bonus

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Spoločnosť je jednou z popredných FMCG spoločností, ktorá sa venuje výrobe, distribúcií a predaju výrobkov pre domácnosť, zdravotnú a osobnú starostlivosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Čo z Teba robí vhodného kandidáta?

• Máš relevantnú skúsenosť z FMCG
• Vieš, čo sú to obchodné finančné ukazovatele a dokážeš ich uplatniť v praxi pri vyjednávaní a argumentácii
• Máš analytické a strategické myslenie
• Máš znalosť trhu a vieš zistiť jeho aktuálne potreby
• Znalosť anglického jazyka je výhodou
• Si aktívny vodič/ka, VP sk. B pripravený/á cestovať vrámci SR z CZ podľa potreby
• Máš proklientský prístup a nebojíš sa prichádzať s novými nápadmi
• Rád sa učíš nové veci

GoodCall je hrdým exkluzívnym partnerom pre nábor a HR poradenstvo pre spoločnosť, ktorá zadáva túto pracovnú pozíciu.

GoodCall je moderná spoločnosť využívajúca najnovšie poznatky z oblasti náboru zamestnancov. Tento odbor prechádza v posledných rokoch rapídnym vývojom a nezaobíde sa bez podrobných znalostí technológií, sociálnych sietí a samozrejme aj modernej psychológie a marketingu.

Chceli by ste sa stať súčasťou nášho interného teamu?
Zistite o nás viac:
Využite možnosť pracovať v mladom tíme nadšencov.
Nie ste spokojní so svojou súčasnou prácou?
Naše najnovšie ponuky práce si môžete prezrieť kedykoľvek a úplne nezáväzne. Nikdy totiž neviete, kedy narazíte na svoju vysnívanú prácu. Stiahnite si APPku GOODCALL a dostávajte notifikácie o nových pracovných ponukách priamo na mobil podľa svojich preferencii.
Go to: https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.goodcall

Mrknite na naše video: https://youtu.be/jveJOptFr8g

GoodCall for Talent bol založený v marci 2014. Ako moderná dynamická personálne poradenská spoločnosť, ktorá sa sústredí na nový prístup vo vyhľadávaní talentov. Naším cieľom je pomáhať našim klientom realizovať recruitment cez nové trendy v recruitmente. Máme záujem na tom, aby sa značka zamestnávateľa nášho klienta zapojila do celkovej stratégie hľadania talentov.

Náš obchodný model vychádza z dynamických zmien na trhu spôsobených vplyvom internetu, sociálnych médií a meniacim sa demografickým rozložením pracovného trhu, najmä vstupom generácie Y.

Vzdelávame seba aj trh:
Vypočujte si predsedu akademickej rady Recruitment Academy, vzdelávacej platformy GoodCall-u: https://www.youtube.com/watch?v=jcY53W8TyF4

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov