Pridať inzerát

Servisný inžinier

GoodCall Slovakia s.r.o

  • Miesto práce: Slovensko, Česko, Maďarsko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 2 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si zručný elektromechanik a chceš pracovať so strojmi najvyššej kavlity? Chceš sa vzdelávať a nerobí Ti problém cestovanie?

Ak áno, radi Ti dáme možnosť pracovať pre spoločnosť, ktorá zlučuje tradičné japonské remeslo s najnovšími technológiami.

• Poskytovanie vysoko kvalitnej inštalácie a servisu frézovacích strojov pre konečného zákazníka
• Podielanie sa na diagnostike vzniknutých problémov a ich následnú opravu primo u zákazníka
• Pravidelná údržba strojov
• Školenie zákazníkov o správnosti používania zakúpených strojov
• Poskytovanie technickej podpory externým zákazníkom na vysokej úrovni
• Aktualizácia servisných informácií v internej databáze
• Vedenie servisnej dokumentácie
• Komunikácia s jendotlivými oddeleniami pre zabezpečenie plynulého priebehu jednotlivých procesov
• Dodržiavanie nariadených procesov podľa štandardov firmy

•Vzdelávanie sa v oblasti servisnej techniky od lídrov na trhu
• Služobné vozidlo a notebook aj na súkromné účely
• Vernostný program pre zamestnancov
• Jazykové vzdelávanie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Táto japonská spoločnosť má za sebou 80 rokov skúseností s výrobou frézovacích a obrábacích strojov. Výrobné fabriky sa nachádzajú v Japonsku a 8 technologických centier v Európe a Ázií. Výrobný proces sa riadi tradíciou a precíznosťou japonského remesla. S využitím najnovších technológií sme lídrom na trhu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektromechanika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

• Technické vzdelanie v oblasti elektrotechniky/
elektormechaniky alebo osvedčenie o odbornej
spôsobilosti - paragraf 22
• Minimálne 5 rokov skúsenosti z relevantného odvetvia
• Skúsenosť s frézovacími stojmi je výhodou
• Ochotu cestovať za klientami
• Znalosť anglického jazyka na komunikačnej úrovni
• Skúsenosť s programami, ktoré sa v danom otvetví
využívajú
• Ochotu vzdelávať sa
• Dobré komunikačné schopnosti so
zameraním na
efektívne riešenie problémov

GoodCall je hrdým exkluzívnym partnerom pre nábor a HR poradenstvo pre spoločnosť, ktorá zadáva túto pracovnú pozíciu.

GoodCall je moderná spoločnosť využívajúca najnovšie poznatky z oblasti náboru zamestnancov. Tento odbor prechádza v posledných rokoch rapídnym vývojom a nezaobíde sa bez podrobných znalostí technológií, sociálnych sietí a samozrejme aj modernej psychológie a marketingu.

Chceli by ste sa stať súčasťou nášho interného teamu?
Zistite o nás viac:
Využite možnosť pracovať v mladom tíme nadšencov.
Nie ste spokojní so svojou súčasnou prácou?
Naše najnovšie ponuky práce si môžete prezrieť kedykoľvek a úplne nezáväzne. Nikdy totiž neviete, kedy narazíte na svoju vysnívanú prácu. Stiahnite si APPku GOODCALL a dostávajte notifikácie o nových pracovných ponukách priamo na mobil podľa svojich preferencii.
Go to: https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.goodcall

Mrknite na naše video: https://youtu.be/jveJOptFr8g

GoodCall for Talent bol založený v marci 2014. Ako moderná dynamická personálne poradenská spoločnosť, ktorá sa sústredí na nový prístup vo vyhľadávaní talentov. Naším cieľom je pomáhať našim klientom realizovať recruitment cez nové trendy v recruitmente. Máme záujem na tom, aby sa značka zamestnávateľa nášho klienta zapojila do celkovej stratégie hľadania talentov.

Náš obchodný model vychádza z dynamických zmien na trhu spôsobených vplyvom internetu, sociálnych médií a meniacim sa demografickým rozložením pracovného trhu, najmä vstupom generácie Y.

Vzdelávame seba aj trh:
Vypočujte si predsedu akademickej rady Recruitment Academy, vzdelávacej platformy GoodCall-u: https://www.youtube.com/watch?v=jcY53W8TyF4

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov