Pridať inzerát

Recruiter PT/FT

GoodCall Slovakia s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 900 EUR/mesiacK základnej mzde si môžete zarobiť aj variabilnou mzdou v neobmedzenej výške.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného recruitera k nám do tímu.

Veľmi závisí od Tvojej seniority, schopností a preferencií.
Vieme sa prispôsobiť a spolupracovať formou full-time, part-time, alebo živnosť. Výhodné aj pre mamičky na rodičovskej dovolenke, s "voľnejšími rukami".

Aké pozície bude mať na starosti?
U našich klientov obsadzujeme široké spektrum pozícií, od juniorských po role v oblasti senior manažmentu v oblasti SSC,ale aj iných.

Čo všetko sa môžeš u nás naučiť, pokiaľ budeš mať záujem?
• ako funguje recruitment 21. storočia
• ako vyhľadávame profily na LinkedIn, Facebook, Twitter, Google a iné "social media"
• aké headhuntingové techniky sú najefektívnejšie a na koho platia
• aké produkty v oblasti recruitmentu sú trendy, kam smeruje HR trh a ako sa vyvíja či už na Slovensku alebo vo svete
• vymýšľať, tvoriť, realizovať a merať unikátne HR marketingové kampane
• projektový manažment a to ako sa riadia menšie či väčšie projekty v oblasti recruitmentu
• ako sa posadiť na tulivak aby si mal myš, notebook aj nanuk po ruke :)
• ako vyhrať zápas v stolnom futbale...hneď ako sa vrátime do kancelárií

Prečo GoodCall?
• Good Training - máme vlastnú Recruitment Academy, ktorej garantmi sú napríklad Jan Muehlfeit, Jan Bubeník, Muriel Anton, José Kadlec atď. V RA školíme HR špecialistov i konkurenciu (súčasťou Tvojej práce je získanie certifikácie). Okrem toho sa stretávame na interných brainstormingoch a školeniach.
• Good Specialists - kombinujeme unikátne mozgy software inžinierov s výrečnosťou top recruiterov
• Good Influencers - píše o nás Forbes, prednášame na európskych a slovenských HR konferenciách
• Good Management - Paliho aj Natáliiných min. 10 rokov skúseností v businese je cítiť denne
• Good Working hours - pracujeme z officu i z domu, ráno i večer, z Pohody, z Tatier, z vlaku
• Good Innovators - máme vlastné Recruitment Technology Innovation Center, kde vyvíjame softvérové nástroje
• Good Salary - atraktívna štruktúra odmeňovania, ktorá motivuje a udržiava "high performers"
• Good Career - od sourcera k recruiterovi? alebo aj iným smerom, uvidíš, čo Ťa u nás bude najviac baviť
• Good Office - uvidíš, keď prídeš na AC

Informácie o výberovom konaní

Daj nám o sebe vedieť!
Chceš sa uchádzať a nemáš CV? Nevadí...CVčko nepotrebujeme. Daj nám o sebe vediet cez Tvoj LinkedIn profil, about.me profil alebo akoukoľvek inou formou, ktorú uznáš za vhodné.

Pohovor bude formou videocallu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pozíciu obsadzujeme interne k nám do GoodCallu!

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

1
2

Kto si?

• máš drive, dynamiku a energiu na prácu s ľuďmi, rád s nimi telefonuješ, rozprávaš, počúvaš a spolupracuješ
• rozumieš čo to znamená dobre a efektívne komunikovať
• máš za sebou business skúsenosť počas školy ak si čerstvý absolvent alebo si odborník v nejakej oblasti a rozhodol si sa prejsť do HR
• hovoríš po anglicky: denne u nás hovoríš s kandidátmi a väčšina výstupov je v anglickom jazyku
• vieš zorganizovať svoj čas, ak vieš zorganizovať i ostatných je to veľké plus
• skúsenosť na konzultantskej alebo obchodne orientovanej pozícií je veľkou výhodou

Koho budeš mať v tíme?
Nadšených recruiterov, talentovaných sourcerov a skúsených lídrov.

Naty: na Slovensku vybudovala najväčšiu agentúru až do pozície číslo jeden na slovenskom trhu, neskôr riadila jej európske Operations
Pali: z pozície BD Managera riadil a rozvíjal medzinárodnú personálnu agentúru v oblasti náboru, talent manažmentu, dočasného pridelenia a outsourcingu
"José" : 1. LinkedIn certifikovaný recruiter v CR, autor knihy People as merchandise
Milan: ako generálny riaditeľ viedol spoločnosť medzinárodnú agentúru pôsobiacu v 7 krajinách v regióne strednej a východnej Európy s viac ako 350 zamestnancami

GoodCall je hrdým exkluzívnym partnerom pre nábor a HR poradenstvo pre spoločnosť, ktorá zadáva túto pracovnú pozíciu.

GoodCall je moderná spoločnosť využívajúca najnovšie poznatky z oblasti náboru zamestnancov. Tento odbor prechádza v posledných rokoch rapídnym vývojom a nezaobíde sa bez podrobných znalostí technológií, sociálnych sietí a samozrejme aj modernej psychológie a marketingu.

Chceli by ste sa stať súčasťou nášho interného teamu?
Zistite o nás viac:
Využite možnosť pracovať v mladom tíme nadšencov.
Nie ste spokojní so svojou súčasnou prácou?
Naše najnovšie ponuky práce si môžete prezrieť kedykoľvek a úplne nezáväzne. Nikdy totiž neviete, kedy narazíte na svoju vysnívanú prácu. Stiahnite si APPku GOODCALL a dostávajte notifikácie o nových pracovných ponukách priamo na mobil podľa svojich preferencii.
Go to: https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.goodcall

Mrknite na naše video: https://youtu.be/jveJOptFr8g

GoodCall for Talent bol založený v marci 2014. Ako moderná dynamická personálne poradenská spoločnosť, ktorá sa sústredí na nový prístup vo vyhľadávaní talentov. Naším cieľom je pomáhať našim klientom realizovať recruitment cez nové trendy v recruitmente. Máme záujem na tom, aby sa značka zamestnávateľa nášho klienta zapojila do celkovej stratégie hľadania talentov.

Náš obchodný model vychádza z dynamických zmien na trhu spôsobených vplyvom internetu, sociálnych médií a meniacim sa demografickým rozložením pracovného trhu, najmä vstupom generácie Y.

Vzdelávame seba aj trh:
Vypočujte si predsedu akademickej rady Recruitment Academy, vzdelávacej platformy GoodCall-u: https://www.youtube.com/watch?v=jcY53W8TyF4

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Plynárenská 1
821 09 Bratislava-Ružinov
www.goodcall.sk