Pridať inzerát

Zvárač - prípravár

GOMS spol. s r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Továrenská 4416, Púchov-Horné Kočkovce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6 - 8 EUR/hod.SZČO 9-12€ Dovolenkový a vianočný príplatok. Jeho výška na základe výkonu a dochádzky.
  • Termín nástupu: 9-10/2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava, bodovanie a zváranie oceľových konštrukcií.
Orientácia vo výkresovej dokumentácií a jej čítanie.
Obsluha mostového žeriavu, prípadne VZV na manipuláciu s dielmi.
Obsluha a údržba odsávacieho / filtračného zariadenia.

Práca na rannú smenu. Dovolenkový a vianočný príplatok, úrazové poistenie (aj mimo pracoviska), vlastná kuchyňa a výdajňa stravy, blízkosť železničnej a autobusovej stanice. Možnosť práce na nadčas. Pri práci na nadčas preplácanie nadčasových hodín s príplatkami + stravné lístky.
Iné benefity.

Informácie o výberovom konaní

1. kolo životopis
2. kolo pohovor

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Technický

pracovitý, zručný, precízny, spoľahlivý a zodpovedný v práci

Spoločnosť sa zaoberá výrobou a dodávkou strojných zariadení a opravami strojných zariadení predovšetkým v gumárenskom priemysle.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Továrenská 4416
020 01 Púchov