Pridať inzerát

Lakovník, lakovač (výroba)

GOMS spol. s r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Továrenská, Púchov-Horné Kočkovce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6 EUR/hod.Zverejňujeme minimálnu hodnotu mzdového nastavenia ku pozícii, finálna úroveň - dohodou, v závislosti od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta a dosiahnutých pracovných výsledkov. V prípade SZČO - od 8,00€.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Mokré striekanie (lakovanie) oceľových zvarencov, konštrukcií a dielov v lakovacej kabíne.
Odmasťovanie dielov, ich kontrola po zváraní, maskovanie.
Obsluhovanie lakovacej kabíny + jej údržba a výmena filtrov, obsluha mostového žeriavu - školenie zabezpečíme.
Zákazková výroba.
Na 90% sa jedná o jednosmennú prevádzku (Po-Pi), občas aj poobedná smena, prípadne platený nadčas. Výnimočne víkend. Záleží od množstva a rozsahu zákaziek.

Práca na rannú smenu od 6:15 do 14:15, letný a zimný príplatok k výplate, pravidelné vyplácanie mzdy, blízkosť a dostupnosť vlakovej a autobusovej zastávky, možnosť stravovania vo vlastnej jedálni, nadštandardné úrazové poistenie

Informácie o výberovom konaní

1. kolo životopis
2. kolo pohovor

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

maliar - nie je podmienkou

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Český jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Zodpovednosť, precíznosť, pracovitosť, ústretovosť a flexibilita.

Spoločnosť sa zaoberá výrobou a dodávkou strojných zariadení a opravami strojných zariadení predovšetkým v gumárenskom priemysle.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Továrenská 4416
020 01 Púchov