Pridať inzerát

Sústružník

GOMS spol. s r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: GOMS, spol. s r.o., Púchov-Horné Kočkovce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 6 EUR/hod.PZ od 6,00€ - 7,50€, SZČO od 8,00€ - 11,00€. Dovolenkový a vianočný príplatok, zákonom stanovené príplatky pri práci nadčas + stravné lístky
  • Termín nástupu: 9-10/2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha kovoobrábacích strojov, sústruhov - konvenčných a CNC Dossan PUMA 800 LY - systém Fanuc. Pri CNC potreba vedieť si vytvoriť program.

Práca na rannú smenu od 6:15 do 14:15, dovolenkový a vianočný príplatok, úrazové poistenie (aj mimo pracoviska), možnosť práce na nadčas, vlastná kuchyňa a výdajňa stravy, blízkosť železničnej a autobusovej stanice.

Informácie o výberovom konaní

1. kolo životopis
2. kolo pohovor

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

vyučený v odbore - výučný list kovoobrábač, obrábač kovov

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

pracovitý, zručný, precízny, spoľahlivý a zodpovedný v práci

Spoločnosť sa zaoberá výrobou a dodávkou strojných zariadení a opravami strojných zariadení predovšetkým v gumárenskom priemysle.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Továrenská 4416
020 01 Púchov