Špecialista/Špecialistka zákazníckeho servisu - poobedné a sobotné smeny

GoMerch s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dubnica nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 780 EUR/mesiacod 780 EUR/mesiac (v závislosti od predchádzajúcich skúseností)
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

✅ Máš rád/rada výzvy a chceš pracovať pre dynamickú slovenskú firmu?
✅ Si organizovaný/organizovaná a dbáš na detaily?
✅ Máš komunikačný talent a nebojíš sa komunikovať s rôznymi zákazníkmi - poradiť, pomôcť, doriešiť?
✅ Ak máš rád/rada nové technológie, neustále sa učíš a vzdelávaš, je to tvojou veľkou výhodou
✅ Ak si flexibilný/ná pondelok-piatok do 19:00 a v soboty 8:00 -13:00, tak si ten pravý/pravá pre nás.

Poď pracovať pre nás, pre GoMerch, sme firma, ktorá spolupracuje s youtubermi, influencermi, streamermi na príprave ich produktov "merch", a zabezpečuje komplexný servis od návrhu, cez výrobu, zákaznícky servis až po logistiku a distribúciu konečnému followerovi.
Cesta to bude možno kľukatá, lebo máme raketový štart, a preto nie všetko je učesané a má svoje pravidlá, ale vyvažujeme to tým, že sme partia nadšencov, ktorá maká na svojich snoch a veríme, že nám ich pomôžeš realizovať.
Nepoznáme slovo nedá sa ⛔ a takýto prístup čakáme aj od teba.

Viac o našich produktoch a výrobe nájdeš v tomto videu: https://youtu.be/lXUjoZkRGeM

Čo budú tvoje úlohy?
☝ Budeš spracovávať a vybavovať objednávky z e-shopu
☝ Komunikovať so zákazníkmi telefonicky, e-mailom a cez firemný chat
☝ Informovať zákazníka o stave objednávky a expedícii zásielky
☝ Odpovedať na otázky, poradiť zákazníkom s výberom produktu
☝ Vyriešiť prípadné reklamácie ku spokojnosti zákazníka
☝ Momentálne potrebujeme obsadiť pracovný čas v poobedných hodinách do 19:00 a v sobotu 8:00 - 13:00
☝ Čakajú ťa ďalšie úlohy v spolupráci s obchodným a marketingovým tímom, prichádzať s nápadmi na zlepšenia a riešenie zlepšení a inovácií

- možnosť učiť sa a rásť spolu s firmou
- zázemie technologicky špičkovej firmy s víziou rastu
- dynamické prostredie, nuda rozhodne nehrozí
- ovocie v office, automat na snacky, firemné raňajky, spoločné teambuildingy
- zľavy na produkty
- bezplatný vstup do fitnescentra
- firemné prostredie, ktoré funguje na enviromentálnych princípoch vyrobiť iba to, čo sa objedná, neprodukovať nadbytok textilu a iných výrobkov

Pošli nám svoje CV, radi ťa bližšie spoznáme, poteší nás ak nám napíšeš pár slov o sebe, čo ťa baví a motivuje.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, ekonomika, marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zapadneš k nám do firmy, ak máš rád/rada dynamické prostredie, baví ťa komunikácia, rád/rada pomáhaš zákazníkom.
Nebojíš sa výziev v prostredí start-upu.
Vieš pracovať s prioritami, učiť sa nové veci, si doma v prostredí, ktoré sa môže meniť zo dňa na deň.
Dôležitý bod je, aby ti vyhovoval spomenutý pracovný čas do 19:00 hod. a v soboty 8:00-13:00 hod.

Sme technologicko-textilná firma v Dubnici nad Váhom, ktorá má jasnú víziu a ambície pôsobiť na medzinárodnom trhu a neustále prinášať technologické novinky.
Ponúkame komplexné služby v oblasti oblečenia na mieru, tzv. "merchu". Zastrešujeme všetko od návrhu, výroby až po odosielanie koncovým zákazníkom.
Komunikujeme s youtubermi, infuencermi, streamermi a ich nápady vieme pretaviť do konkrétnej podoby.
Keďže ideme neustále dopredu, potrebujeme aj nových - cieľavedomých a šikovných kolegov v rôznych pracovných odvetviach, ktorí sa neboja priložiť ruku k dielu, tvoriť a pracovať s nami na spoločných cieľoch.
Našou najnovšou výzvou je expandovať na európsky trh!
Tak čo, ideš do toho s nami?
Viac o nás: https://youtu.be/WIefvWLgv4Q