Pridať inzerát

Asistent zákazníckeho servisu

GoMerch s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dubnica nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 680 EUR/mesiacaž 780 EUR/mesiac (v závislosti od predchádzajúcich skúseností)
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie a vybavenie e-shopových objednávok,
- telefonická a e-mailová komunikácia so zákazníkom vrátane online chatov
- informovanosť nášho zákazníka, ktorý má vytvorenú objednávku o jej stave či expedícií
- poradenstvo s výberom produktu
- evidovanie a riešenie reklamácií objednávok
- maximalizácia obchodných príležitostí úpravou našej ponuky v obchodoch podľa potrieb zákazníka
- podpora a koordinácia činností spojených s predajom
- spolupráca a komunikácia s ostatnými oddeleniami na zabezpečení efektívneho vybavenia predaja, marketingu, dotazov a dodávok
- ďalšie činnosti na základe pokynov nadriadeného

- ponúkame príjemné pracovné prostredie v rýchlo rastúcej slovenskej firme
- zabezpečený pitný režim
- veľa dobrej kávy a čerstvého ovocia
- firemná knižnica a osobnostný rozvoj
- medzi ďalšie benefity patria zamestnanecké zľavy na produkty
- firemné podujatia a iné

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, ekonomika, marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Internet - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

- analytické myslenie
- samostatnosť, zodpovednosť, komunikatívnosť, flexibilitu
- dobrý time management a organizačné schopnosti
- vysoké odhodlanie
- talent na riešenie problémov
- orientáciu na zákazníka
- schopnosť pracovať v rýchlo sa rozvíjajúcom prostredí

Zdravíme všetkých našich priaznivcov i potencionálnych kolegov!
Chcete sa dozvedieť viac o nás, našej práci i našich výzvach? Ak áno, tak čítajte ďalej!
Sme technologicko-textilná firma, ktorá sa behom dvoch rokov vyšvihla tvrdou prácou takpovediac z pivnice do nevídaných rozmerov. Ponúkame komplexné služby v oblasti oblečenia na mieru, tzv. "merchu". Zastrešujeme všetko od výroby, až po odosielanie koncovým zákazníkom.
Baví nás dobrá predstava! No čo nás baví ešte viac je to, keď sa blížime k cieľu projektu, získame ďalšie skúsenosti a náš pokrok urobíme zmysluplným. Keďže ideme neustále dopredu, potrebujeme aj nových - cieľavedomých a šikovných kolegov v rôznych pracovných odvetviach, ktorí sa neboja tvoriť vlastné výzvy a nové ciele.
Našou najnovšou výzvou je expandovať na európsky trh! Tak čo, ideš do toho s nami?

Adresa spoločnosti

Šafárikovo námestie 7
811 02 Bratislava - mestská časť Staré Mesto