Pridať inzerát

Account manager

GoMerch s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dubnica nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 - 1 200 EUR/mesiacodmeny, bonusy (v závislosti od pracovných skúseností)
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si komunikatívny, ovládaš cudzie jazyky a máš prax v oblasti marketingu a obchodu? Chceš byť súčasťou pokrokovej, rýchlo sa rozvíjajúcej slovenskej firmy?

Pokiaľ si na predchádzajúce otázky odpovedal áno, tak do nášho tímu hľadáme práve TEBA! Čo by bolo tvojou náplňou práce:

- Budovanie a udržiavanie pravidelného kontaktu, ako aj komunikácia už s existujúcim klientom - e-mailová, telefonická, osobné stretnutia
- Prezentácia nových produktov a doplňovanie sortimentu u klienta
- Zabezpečenie odosielania vzoriek klientom
- Komunikácia s klientom ohľadom novej kolekcie
- Kategorizácia klientov
- Pravidelný report dosiahnutých obchodných výsledkov
- Komunikácia s inými oddeleniami
- Účasť na tímových meetingoch
- Dosahovanie a neustále prekračovanie cieľov produktivity
- Iné úkony na základe žiadosti nadriadeného

- Ponúkame príjemné pracovné prostredie v rýchlo rastúcej slovenskej firme
- Spoločné raňajky či obedy v priateľskej atmosfére
- Veľa dobrej kávy a čerstvého ovocia
- Firemná knižnica a osobnostný rozvoj prostredníctvom kurzov
- Medzi ďalšie benefity patria zamestnanecké zľavy na produkty
- Homeoffice
- Firemné podujatia a iné

Ak ťa táto pracovná ponuka oslovila, budeme radi ak nám pošleš svoj životopis a bližšie ťa spoznáme. Starostlivo zvážime tvoje znalosti a schopnosti, a ak budeš vhodný kandidát, tak sa Ti ozveme. Vopred všetkým ďakujeme za záujem pracovať v našej firme.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- Osobnostné predpoklady na komunikáciu s ľuďmi
- Znalosť anglického jazyka (Mierne pokročilý B1)
- Zodpovednosť
- Komunikatívnosť
- Task management
- Obchodné zručnosti
- Flexibilita
- Príjemné a profesionálne vystupovanie

Zdravíme všetkých našich priaznivcov i potencionálnych kolegov!
Chcete sa dozvedieť viac o nás, našej práci i našich výzvach? Ak áno, tak čítajte ďalej!
Sme pokroková firma, ktorá sa behom dvoch rokov vyšvihla tvrdou prácou takpovediac z pivnice do nevídaných rozmerov. Ponúkame komplexné služby v oblasti oblečenia na mieru, tzv. "merchu". Zastrešujeme všetko od výroby, až po odosielanie koncovým zákazníkom.
Baví nás dobrá predstava! No čo nás baví ešte viac je to, keď sa blížime k cieľu projektu, získame ďalšie skúsenosti a náš pokrok urobíme zmysluplným. Keďže ideme neustále dopredu, potrebujeme aj nových - cieľavedomých a šikovných kolegov v rôznych pracovných odvetviach, ktorí sa neboja tvoriť vlastné výzvy a nové ciele.
Našou najnovšou výzvou je expandovať na európsky trh! Tak čo, ideš do toho s nami?

Adresa spoločnosti

Šafárikovo námestie 7
811 02 Bratislava - mestská časť Staré Mesto