Pridať inzerát

HR - Personalista

GoMerch s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dubnica nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 900 EUR/mesiac900€ - 1,500€ btt/mesiac, v závislosti od skúseností
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

NIEČO O NÁS

Zdravíme všetkých našich priaznivcov i potencionálnych kolegov!

Chcete sa dozvedieť viac o nás, našej práci i našich výzvach? Ak áno, tak čítajte ďalej! Sme pokroková firma, ktorá sa behom dvoch rokov vyšvihla takpovediac z pivnice do úžasných a veľkých rozmerov.

Ponúkame komplexné služby v oblasti oblečenia na mieru tzv. "merchu". Zastrešujeme to od výroby až po odosielanie koncovým zákazníkom. Keďže ideme závratnou rýchlosťou dopredu, potrebujeme aj nových- cieľavedomých a šikovných kolegov v rôznych pracovných odvetviach. Nasledujúce obdobie máme pred sebou veľké výzvy a ciele v mnohých oblastiach.

Čo na to hovoríš? Chceš sa aj Ty podieľať pri plnení rôznych výziev? Ak áno, možno si to práve Ty koho hľadáme! Máme totiž ambície dobiť celú Európu a preto hľadáme niekoho, kto nám v tejto expanzii pomôže.

ČO BY BOLA TVOJA NÁPLŇ PRÁCE?

Tvojou úlohou bude hľadať talentovaných kandidátov a riadiť výberové konania
Budeš nám pomáhať pri výbere nových kolegov v oblasti IT, MARKETINGU, GRAFICKÉHO, OBCHODNÉHO ČI FINANČNÉHO ODDELENIA
Tvojou úlohou bude i zodpovednosť za oblasť BOZP v spolupráci s externou spoločnosťou
Skríning trhu bude pod Tvojím vedením
Pomôžeš nám s tvorbou interných smerníc a aktualizácii organizačnej štruktúry firmy

ČO OD TEBA OČAKÁVAME?

- Minimálne 2 ročnú prax na obdobnej pozícii
- Znalosť online sveta
- Znalosť anglického jazyka (mierne pokročilý B1)
- Ovládanie Microsoft Excel (pokročilý)
- Ovládanie Microsoft Word (pokročilý)
- Prehľad ako to vo svete IT, marketingu a iných oblastiach funguje
- Tvojimi predpokladmi by mali byť napríklad komunikatívnosť, samostatnosť a precíznosť v plnení úloh
- Znalosť Linkedin výhodou

ČO TI PONÚKAME A AKÉ MÁME PRE TEBA BENEFITY?

Ponúkame pohodové pracovné prostredie a skvelých kolegov
Pravidelné spoločné raňajky v priateľskej atmosfére
Medzi ďalšie benefity patria aj zamestnanecké zľavy na produkty
Teambuildingy
Homeoffice a iné

INFORMÁCIE O VÝBEROVOM KONANÍ

Ak Ťa táto pracovná ponuka oslovila, budeme radi ak nám pošleš svoj životopis a bližšie ťa spoznáme. Starostlivo zvážime tvoje znalosti a schopnosti a ak budeš vhodný kandidát, tak sa Ti ozveme. Vopred všetkým ďakujeme za záujem pracovať v našej firme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Chcete sa dozvedieť viac o nás, našej práci i našich výzvach? Ak áno, tak čítajte ďalej!
Sme pokroková firma, ktorá sa behom dvoch rokov vyšvihla tvrdou prácou takpovediac z pivnice do nevídaných rozmerov. Ponúkame komplexné služby v oblasti oblečenia na mieru, tzv. "merchu". Zastrešujeme všetko od výroby, až po odosielanie koncovým zákazníkom.
Baví nás dobrá predstava! No čo nás baví ešte viac je to, keď sa blížime k cieľu projektu, získame ďalšie skúsenosti a náš pokrok urobíme zmysluplným. Keďže ideme neustále dopredu, potrebujeme aj nových - cieľavedomých a šikovných kolegov v rôznych pracovných odvetviach, ktorí sa neboja tvoriť vlastné výzvy a nové ciele.
Našou najnovšou výzvou je expandovať na európsky trh! Tak čo, ideš do toho s nami?

Adresa spoločnosti

Šafárikovo námestie 7
811 02 Bratislava - mestská časť Staré Mesto