Pridať inzerát

Údržbár/elektrikár

GOLF INTERNATIONAL, s.r.o.

  • Miesto práce: Hotel International, Tatranská, Veľká Lomnica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 720 EUR/mesiacprémie na základe tržieb hotela príplatky za prácu cez sviatky a víkendy
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatný údržbár/elektrikár
- technický zdatný správca objektu/budovy
- obsluhuje technické zariadenie - kotle, čerpadla, tlakové nádoby,
- obhospodaruje technickú miestnosť - upráva bazénovej vody
- preventívne kontroluje stroje, zariadenia, technický stav a hlási prípadne poruchy nadriadenému
- plní ostatné technické práce na základe pokynov nadriadeného
- dodržiava bezpečnosť a ochranu zdravia pri svojej práci
- práca na smeny krátky a dlhý týždeň

- využívanie wellness zóny
- pitný režim
- kurz zelenej karty v špeciálnej cene

- posúdime všetky vami zaslané životopisy, ale z dôvodu množstva zaslaných životopisov budeme kontaktovať uchádzačov, ktorí najviac vyhovujú naším požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

- chuť pracovať
- tímový zamestnanec
- ochota a záujem pri riešení nedostatkov

Hotel International je 4* hotel s 29 izbami, 3 odbytovými strediskami a wellness zónou. Hotel bol vybudovaný v roku 2005.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov