Pridať inzerát

Retention manager - Český jazyk

Goldenburg Group Ltd - organizačná zložka Slovensko

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pribinova 6, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Fundamentálna technická analýza v oblasti finančných trhov
- Porozumenie a pochopenie dopadu obchodných rozhodnutí
- Analytické zručnosti a manipulácie s údajmi na podporu príležitostí a rozhodovania
- Odhodlanie pri stanovovaní cieľov a dosahovaní cieľov
- Schopnosť zameriavať činnosti na správne aktivity
- Kontaktná stratégia a segmentácia informácii
- Komunikácia s existujúcimi klientmi a budovanie klientskych vzťahov
- Proaktívne myslenie a reaktívny prístup
- Činnosti spojene so systémovou databázou

- Možnosť kariérneho rastu vo finančnom sektore
- Krásna kancelária v centre Bratislavy
- Aktívny a profesionálny tím
- Výnimočné platové podmienky, postupne narastajúce v priebehu vašej kariéry- Profesionálne školenia o medzinárodných kapitálových trhoch
- Zahraničné služobné cesty, firemné večierky
- Multisport karta

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Na tejto pozícii je nevyhnutné ovládanie českého jazyka na úrovni materinského jazyka.
Iné jazyky výhodou

Goldenburg Group je licencovaná spoločnosť kontrolovaná Cyperskou komisiou pre burzu a cenné papiere (CySEC) s CIF licenciou číslo 242/14 poskytujúce obsiahle investičné služby. Chceme poskytovať každému klientovi najlepšie príležitosti na obchodovanie v niekoľkých obchodných oblastiach ako sú forex, akcie, CFD komodity alebo CFD indexy ponúkajúce nespočetne finančných nástrojov. Začínajúci investori ocenia príjemné a komplexné obchodovacieho prostredia MT5 platformy, ktorej súčasťou sú vysoko rozvinuté a interaktívne obchodovacie nástroje pre profesionálov. Goldenburg Group Vám dáva špeciálne obchodné príležitosti v dynamickom finančnom prostredí s mnohými výhodami pre každého. Našou prioritou je bezpečnosť našich klientov. Z toho dôvodu sme sa zaviazali na zabezpečenie najvyšších bezpečnostných štandardov pre účty našich klientov podľa regulácie MiFID II a najprísnejších pravidiel stanovených Cyperskou komisiou pre burzu a cenné papiere (CySEC).

Adresa spoločnosti

Pribinova 6
811 01 Bratislava