Pridať inzerát

Material Planner

Golde Lozorno spol. s r. o.

  • Miesto práce: Lozorno Plant, Automobilovy Priemyselny Park Hala A, Lozorno
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacKonečná mzda bude dohodnutá na základe seniority uchádzača.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš rád pracovné prostredie, v ktorom sa nenudíš? Dynamická práca, ktorá občas potrápi tvoje mozgové závity Ťa poháňa vpred a zároveň prináša nové skúsenosti?
Práve TY sa hodíš na oddelenie logistiky spoločnosti Golde Lozorno s.r.o.

TVOJOU ÚLOHOU BUDE:

- Organizácia transportov ( produktívny a neproduktívny materiál ), monitoring a
optimalizácia za účelom znižovania nákladov
- Monitoring pokrytia výroby jednotlivými komponentami na dennej báze
- Vytváranie objednávok na dodávateľov so zohľadnením výrobného plánu a objednávok od
zákazníka
- Kontrola systémových skladových pohybov a analýza dát
- Komunikácia s dodávateľmi na dennej báze a operatívne riešenie problémových situácií
- Analýza a optimalizácia procesov zameraných na zabezpečenie včasných dodávok od
dodávateľov
- Aktualizácia a udržiavanie systému SAP( každodenná údržba ) – plnenie si povinnosti s
tým spojených
- Analýza systémových dát, reporting, monitoring
- Vedenie a sledovanie obalového konta

Ponúkame prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti v automotive.
• príspevok na dochádzanie v závislosti od počtu kilometrov (od 40 do 220€)
• stravovacia karta
• bonus za úspešné odporúčanie nového zamestnanca
• variabilná zložka v závislosti od výkonu/výsledkov firmy a dĺžky pracovného pomeru
• vianočný bonus
• firemné aktivity

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, všetky žiadosti starostlivo posúdime.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

• Angličtina na komunikatívnej úrovni
• Skúsenosť z automotive výhodou
• Samostatnosť, zodpovednosť, schopnosť pracovať pod
stresom
• Skúsenosti s komunikáciou so zákazníkmi/dodávateľmi
• Multitasking
• Zodpovednosť

Hľadáme nového člena tímu, ktorý má skúsenosti s prácou v Exceli a nebojí sa komunikácie v angličtine.

Spoločnosť Golde Lozorno bola založená v roku 2006 a postupne sa stala stabilným partnerom a dodávateľom pre svojich zákazníkov v rámci automobilového priemyslu. V súčasnosti je spoločnosť zameraná na výrobu strešných systémom do osobných automobilov. Závod je situovaný v Lozorne ( 20 km od Bratislavy) a pracuje v ňom približne 500 zamestnancov. Golde Lozorno je súčasťou medzinárodnej skupiny CIE AUTOMOTIVE

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov