Pridať inzerát

Inžinier zákazníckej kvality

Golde Lozorno spol. s r. o.

  • Miesto práce: Lozorno Plant, Automobilovy Priemyselny Park Hala A, Lozorno
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 500 EUR/mesiacKeďže vieme, že kvalitárke skúsenosti sa získavajú roky, skúseného kandidáta adekvátne odmeníme. Sadneme si, porozprávame sa a určite nájdeme spoločnú cestu.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu hľadáme inžiniera zákazníckej kvality, ktorý bude adekvátne a promptne odpovedať na problémy u zákazníka.
Každodenne budeš komunikovať so zákazníkom (VW, v nemeckom jazyku). Témou bude kvalita strešných okien a prípadné reklamácie. Tvojou úlohou bude analýza problémov priamo na mieste a zabezpečenie okamžitých opatrení.

K tvojím zodpovednostiam bude patriť:

- Monitorovanie zákazníckych portálov na dennej báze
- Koordinovanie procesu vzorkovania na zákazníka, spracúvanie dokumentácie k
vzorkovaniu a prezentácia zákazníkovi.
- Pravidelne návštevy zákazníka za účelom zabezpečenia kvality
- Minimalizovanie nákladov spojených so zákazníckymi reklamáciami
- Pravidelné sledovanie a aktualizuje špecifické požiadavky zákazníka (CSR),
spolupracuje pri implementácii zákazníckych požiadaviek vo výrobnom procese
- Aktívne sa podieľa na kontrole výrobných procesov v zmysle platných požiadaviek
spoločnosti na kvalitu ( FPA, Poka-yoke, QRQC,LPA,5s ..)
- Komunikuje zákazníkove požiadavky
- Vyhodnocuje spokojnosť zákazníka a reportuje kvalitatívny výkon produktov

• práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• príspevok na dochádzanie v závislosti od počtu kilometrov (40-200 eur)
• stravovacia karta
• bonus za úspešné odporúčanie nového zamestnanca
• športové a spoločenské aktivity

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis. Spoločnosť Golde bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú spĺňať požiadavky. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Predchádzajúce skúsenosti na obdobnej pozícii v automotive ( minimálne 3 roky)
• Nemecký jazyk – komunikatívna B2 ( budeš ju využívať každodenne)
• znalosť QMS štandardov (ISO, IATF, VDA)
•znalosť nástrojov kvality (APQP, FMEA, QRQC (8D), SPC, MSA,...)
• Práca s technickou dokumentáciou (čítanie výkresov)
• Vysoké pracovné nasadenie, časová flexibilita a zvládanie stresových situácií
• Ochota cestovať
• Znalosť IATF 16 949 a ISO 9001

Spoločnosť Golde Lozorno bola založená v roku 2006 a postupne sa stala stabilným partnerom a dodávateľom pre svojich zákazníkov v rámci automobilového priemyslu. V súčasnosti je spoločnosť zameraná na výrobu strešných systémom do osobných automobilov. Závod je situovaný v Lozorne ( 20 km od Bratislavy) a pracuje v ňom približne 500 zamestnancov. Golde Lozorno je súčasťou medzinárodnej skupiny CIE AUTOMOTIVE

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Human Resources
E-mail: poslať životopis