Pridať inzerát

Prevádzkový elektrotechnik

GOIMPEX BRATISLAVA, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: PARK SNOW Donovaly, Donovaly
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiac- príplatky za prácu nadčas - príplatky za prácu počas víkendov a sviatkov podľa platnej legislatívy - odmeny po sezóne
  • Termín nástupu: 1.9.2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu v lyžiarskom stredisku PARK SNOW Donovaly na plný úväzok alebo na živnosť na pozíciu prevádzkového elektrotechnika (obsluha lanových dráh). Náplňou práce je vykonávanie pravidelnej údržby elektrických zariadení (vyhradené technické zariadenia, určené technické zariadenia), operatívne drobné opravy a údržba na elektrických zariadeniach.

- príplatky za prácu nadčas
- príplatky za prácu počas víkendov a sviatkov podľa platnej legislatívy
- sezónny skipas platný v stredisku PARK SNOW Donovaly
- práca v stabilnej spoločnosti
- odmeny po sezóne
- zamestnanecké benefity nefinančného charakteru (napr. vstupy do partnerských rekreačných zariadení)
- atraktívne horské prostredie so širokou ponukou voľnočasových aktivít

Štruktúrovaný životopis s motivačným listom (príp. potvrdenia o absolvovaných školeniach a kurzoch) poprosím zasielajte e-mailom do konca augusta 2021 na adresu chaban@parksnow.sk alebo info@parksnow.sk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

- elektrotechnické stredoškolské vzdelanie s maturitou
- odborné vedomosti z oblasti elektrotechniky–slaboprúd, čítanie schém
- pracovitosť, samostatnosť,
- prax v elektroúdržbe vítaná

prevádzkovateľ lyžiarskeho strediska PARK SNOW Donovaly

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Pod Magurou 801
976 39 Donovaly