Pridať inzerát

Recepčný/recepčná

Goethe-Institut Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 959 EUR/mesiacpri 75% úväzku mzda zodpovedá sume 719 Eur/mesiac + 13.plat
  • Termín nástupu: 01.05.2021
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Recepcia je obsadená v súčinnosti s inými kolegami od 7:00 do 21:00 v pondelok až piatok a od 8:00 do 13:00 v sobotu
• Prijímanie zákazníkov (poskytovanie informácií o činnostiach Goetheho Inštitútu, ako napr. jazykové kurzy a knižnica) v nemeckom aj slovenskom jazyku
• Podpora pre Technika pri prácach v budove
• Telefonická a mailová komunikácia so zákazníkmi, dodávateľmi a inými kontaktnými osobami
• Prijímanie, vypožičiavanie všetkých knižničných predmetov a ďalšie menšie pomocné práce pre knižnicu
• Spolupráca pri príprave prednášok, ako aj technická podpora počas konania a po ich skončení (príprava techniky a stoličiek, šatňa)
• Spolupráca s jazykovým oddelením a súčinnosť pri zápisoch do jazykových kurzov

13.plat, týždeň dovolenky navyše, zvýhodnené jazykové kurzy a skúšky pre zamestnancov a rodinných príslušníkov

• Prosím pošlite Váš životopis a žiadosť o prácu v nemeckom jazyku cez Profesiu alebo priamo na adresu: hana.chrenkova@goethe.de
• Termín na zaslanie žiadosti je do 22.4.2021
• Ďakujeme za porozumenie, že žiadosti, ktoré budú doručené po tomto termíne, sa už nebudú môcť brať do úvahy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

• Dobrá úroveň slovenského a nemeckého jazyka, základná úroveň anglického jazyka
• Dobré počítačové znalosti na užívateľskej úrovni
• Dobré komunikačné zručnosti, priateľská povaha a prozákaznícka orientácia
• Flexibilita a schopnosť pracovať v tíme
• Záujem o nemeckú kultúru a jazyk

Goethe-Institut je celosvetovo aktívna kultúrna inštitúcia Nemeckej spolkovej republiky. Podporujeme učenie nemeckého jazyka v zahraničí a staráme sa o medzinárodnú kultúrnu spoluprácu. Sprostredkúvame celkový obraz o Nemecku cez informácie o kultúrnom, spoločenskom a politickom dianí.
Goethe-Institut podporuje rôznorodosť svojich zamestnancov. Privítame záujem o prácu od všetkých záujemcov bez ohľadu na kultúrny a sociálny pôvod, vek, náboženstvo, pohlavie, svetonázor, zdravotné znevýhodnenie a sexuálnu identitu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Panenská 33
814 82 Bratislava