GO4 kuriér - u nás si môžte vybrať spoluprácu podľa Vašich predstáv

GO4, s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 2 500 EUR/mesiacOdmeňujeme úkolovo za každú doručenú zásielku. Náš systém odmeňovania, ako aj možnosť výberu časov spolupráce, patrí k najvýhodnejším na trhu.
  • Termín nástupu: jún/júl 2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dopĺňame tím kuriérov pre pravidelné doručovanie rôznych typov zásielok na území Bratislavy a okolia.
U nás si môžte vybrať rôzne typy prepráv od doručovania dokumentov a balíkov, cez rozvozy jedla alebo adhoc prepravu zásielok do iných miest na Slovensku alebo v zahraničí.
Taktiež si sami zvolíte, či Vám vyhovuje spolupráca na 4 hodiny, 8 hodín alebo viac, prípadne len počas večerov alebo len cez víkend.

Náplň práce:
- vyzdvihovanie a doručovanie zásielok,
- práca s mobilnou aplikáciou a platobným terminálom.

Podmienkou spolupráce je fakturácia (živnosť, či sro), vlastný dopravný prostriedok (postačuje aj osobný automobil), smartfón. Skúsenosti s podobnou prácou a vozidlo minimálne kombi alebo pickup sú výhodou.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

23.7.2022 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

GO4 patrí medzi najrýchlejšie a najinovatívnejšie kuriérske služby na Slovensku so silným ekologickým akcentom. Poskytujeme komplexné kuriérske služby: citykuriér, medzinárodné expresné zásielky, urgentná same day preprava, vyzdvihovanie P.O.Boxov, preprava biologického materiálu, doručovanie eshopov, rozvoz potravín a jedál.
GO4 je držiteľom ocenenia Zelená firma roku 2017
Naša dcérska spoločnosť Cyklokuriér Švihaj Šuhaj je držiteľom ocenenia Zelená firma roku 2014 a ceny primátora za rok 2018.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslav Bukna
Tel.: +421908888005
E-mail: poslať životopis