Kuriér pre mestá Trnava, Nitra, Piešťany-Myjava-N.Mesto nad Váhom na polovičný úväzok

GO4, s.r.o.

  • Miesto práce: Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 1 500 EUR/mesiacOdmeňujeme úkolovo za každú doručenú zásielku. Náš systém odmeňovania, ako aj možnosť výberu časov spolupráce, patrí k najvýhodnejším na trhu.
  • Termín nástupu: máj 2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dopĺňame tím kuriérov pre vyššie uvedené mestá a lokality. V každej lokalite plánujeme posilniť o 1 kuriéra. Na začiatok ponúkame pravidelnú prácu na cca 4-5 hodín denne. Neskôr možnosť rozšíriť na 7-9 hod/deň alebo zostať v pôvodnom časovom nastavení.

Náplň práce:
- triedenie a príjem zásielok, skenovanie mobilnou aplikáciou alebo skenerom,
- doručenie zásielok v rámci pridelenej lokality, prípadne príjem dobierky v hotovosti alebo kartou (platobný terminál dodáme), práca s mobilnou aplikáciou,
- denné zúčtovanie hotovosti vkladom do bankomatu, evidencia prípadných nedoručených zásielok a ich vrátenie do skladu.

Podmienkou spolupráce je fakturácia (živnosť, či sro), vlastný dopravný prostriedok (postačuje aj osobný automobil), smartfón. Skúsenosti s podobnou prácou a vozidlo minimálne kombi alebo pickup sú výhodou.

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme 1 kuriéra na každú lokalitu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

GO4 patrí medzi najrýchlejšie a najinovatívnejšie kuriérske služby na Slovensku so silným ekologickým akcentom. Poskytujeme komplexné kuriérske služby: citykuriér, medzinárodné expresné zásielky, urgentná same day preprava, vyzdvihovanie P.O.Boxov, preprava biologického materiálu, doručovanie eshopov, rozvoz potravín a jedál.
GO4 je držiteľom ocenenia Zelená firma roku 2017
Naša dcérska spoločnosť Cyklokuriér Švihaj Šuhaj je držiteľom ocenenia Zelená firma roku 2014 a ceny primátora za rok 2018.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov