Pridať inzerát

Lockdown = príležitosť, vyskúšajte prácu ako GO4 kuriér

GO4, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 9 - 15 EUR/hod.odmena je úkolová (vrátane nákladov na auto a PHM), horná hranica nie je obmedzená. Ponúkame najvyššie jednotkové odmeny v brandži, celková výška odmeny závisí od Vašej šikovnosti
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte jedinečnú príležitosť vyskúšať si prácu kuriéra počas lockdownu.

Ponúkame bezkonkurenčné podmienky pri doručovaní balíkových zásielok na smeny (doobeda, poobede alebo večer, konkrétne v časoch 8:00-12:00, 12:30-16:30, 17:00-21:00). Prípadne si môžete smeny spojiť.

Zásielky sa vyzdvihujú v našom centrálnom sklade v Ružinove a rozvážajú v malých lokalitách po celom území Bratislavy. Pracuje sa s mobilnou aplikáciou a platobným terminálom (dodáme). Zásielky sú vopred optimálne natrasované a prepojiteľné na ľubovoľnú navigáciu.

Podmienkou spolupráce je vlastný dopravný prostriedok (postačuje osobné auto) a smartfón.
Práca je na IČO (živnosť, s.r.o.), dočasne prípadne na Dohodu.

- samostatná práca prostredníctvom mobilnej aplikácie,
- bezkonkurenčný zárobok,
- možnosť flexibilného pracovného času.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

GO4 patrí medzi najrýchlejšie a najinovatívnejšie kuriérske služby na Slovensku so silným ekologickým akcentom. Poskytujeme komplexné kuriérske služby: citykuriér, medzinárodné expresné zásielky, urgentná same day preprava, vyzdvihovanie P.O.Boxov, preprava biologického materiálu, doručovanie eshopov, rozvoz potravín a jedál.
GO4 je držiteľom ocenenia Zelená firma roku 2017
Naša dcérska spoločnosť Cyklokuriér Švihaj Šuhaj je držiteľom ocenenia Zelená firma roku 2014 a ceny primátora za rok 2018.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov