Pridať inzerát

Administrativní pracovnici v jazykové škole (s ruštinou)

Go Study group jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky s. r. o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Borinská IV 10, Bratislava
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 400 EUR/měsícpodle domluvy
  • Termín nástupu: 1.10.2022
  • Druh pracovního poměru: živnost

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Go Study se sídlem v Praze otevírá pobočku v Bratislavě.

Hledáme administrativní pracovníky v oddělení nostrifikaci, oddělení vízové podpory a oddělení ubytování. Pozice je vhodna pro rusky mluvicí studenty studující v Bratislavě. Studenti jsou rusky mluvicí. Proto je vyžadována znalost ruštiny na úrovni rodilého mluvčího.

Požadujeme: znalost ruštiny na úrovni rodilého mluvčího, znalost slovenštiny min. B2. Vítána je základní orientace v vysokých školách na Slovensku a podmínkách přijímacího řízení.

Nabízíme: smysluplnou zajímavou práci s motivovanými, ale náročnými studenty, přátelskou atmosféru, osobní přístup.

Nástup od října nebo po dohodě.

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Ruský jazyk - Expert (C2) a Slovenský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Na českém trhu je Go Study group jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky s. r. o už 7 let a za tuto dobu si vybudovala pověst kvalitní jazykové školy. Výuka českého jazyka jako cizího/druhého jazyka je naším hlavním posláním. Jsme jednou z největších jazykových škol specializujících se na jazykovou přípravu zahraničních studentů ke studiu na vysokých školách v České republice. Máme rozsáhlé zkušenosti především s výukou Slovanů (studentů ze států SNS).
Od září 2022 otevíráme pobočku na Slovensku a budeme učit slovenštinu cizince a připravovat na slovenské vysoké školy.

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Uliana Devatova
E-mail: poslat životopis