Pridať inzerát

Sales Manager Senior

GO! Express & Logistics, s. r. o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac+ soft odmeny a podiel z predaja
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o zverených zákazníkov,
Akvizície nových potenciálnych zákazníkov a aktívna komunikácia,
Zodpovednosť za plnenie mesačných plánov ,
Príprava cenových ponúk a vyjednávanie podmienok s potenciálnymi ako i existujúcimi klientmi,
Účasť na medzinárodných stretnutiach a spolupráca s kolegami naprieč siete GO!,
Administratívne úkony súvisiace s obchodnou činnosťou.

Zázemie silnej, prosperujúcej nadnárodnej spoločnosti
Možnosť sebarealizácie zaujímavou a zodpovednou prácou,
Motivačné platové ohodnotenie,
Služobný automobil aj na súkromné účely,
Notebook , mobilný telefón,
Dobrý kolektív.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Logistika

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Prax na obdobnej pozícii minimálne 2 roky
Výborné komunikačné schopnosti, obchodné a predajné zručnosti
Komunikácia v anglickom alebo nemeckom jazyku (min. úroveň B2)
Proklientský prístup, orientácia na výsledky
Odolnosť voči stresu
Flexibilita, samostatnosť a svedomitosť

Sme medzinárodná expresná kuriérska spoločnosť. Naše pobočky sa nachádzajú v Nemecku, Českej republike, Rakúsku, Dánsku alebo Luxembursku a ďalšie. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2015.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

GO! Express & Logistics s.r.o.
Kaukazská 49
851 01 Bratislava-Petržalka