Pridať inzerát

Zástupca vedúceho centrálneho nočného prekladiska

GLS General Logistics Systems Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Budča
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 150 EUR/mesiacmesačné / ročné odmeny, 13.plat
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v nočnom prekladisku v čase 19.00 - 03.00 hod
- kontrola dochádzky interných/externých zamestnancov spoločnosti
- kontrola prichádzajúcich/odchádzajúcich vozidiel do/z centrálneho prekladiska spoločnosti (dodržiavanie časových harmonogramov príchodov/odchodov, povinné doklady, plomby, správnosť naloženia vozidla...)
- organizácia práce na jednotlivých pracoviskách nočného prekladiska
- kontrola správneho skenovania a triedenia balíkov
- dohľad nad dodržiavaním BOZP a hygienických predpisov spoločnosti
- dohľad nad zabezpečením a udržiavaním čistoty na jednotlivých pracoviskách
- dohľad nad plnením kvalitatívnych a kvantitatívnych ukazovateľov nočného prekladiska
- zastupovanie vedúceho v prípade jeho neprítomnosti
- iné úlohy zadané vedúcim pracoviska
- v prípade potreby skenovanie a manipulácia so zásielkami
- pomocné administratívne práce

- práca v medzinárodnej, modernej a stabilnej spoločnosti
- možný kariérny rast
- motivujúce mesačné / ročné odmeny
- 13.plat

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania -
31.01.2021.
Predpokladaný nástup - ihneď

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Podmienkou prijatia uchádzača je čistý register trestov (potrebné doložiť aktuálny výpis), samostatnosť, flexibilita, v prípade potreby ochota pracovať nadčas, dobrý fyzický stav, spoľahlivosť a dochvílnosť (práca v nočných hodinách).

GLS Slovakia je dcérskou spoločnosťou General Logistics Systems B.V. (so sídlom v Amsterdame). GLS zabezpečuje spoľahlivé, vysokokvalitné zásielkové služby pre viac než 270 000 zákazníkov doplnené o logistické a expresné služby. "Líder v kvalite európskej logistiky zásielok" je hlavným princípom GLS, pričom udržateľnosť je jednou zo základných hodnôt. Prostredníctvom vlastných a partnerských spoločností poskytuje Skupina GLS služby v 41 európskych štátoch a v 7 štátoch USA. Celosvetovo pôsobí na základe zmluvných dohôd. GLS má k dispozícii vyše 70 hlavných a regionálnych prekládkových stredísk a viac než 1000 diep. So svojou pozemnou sieťou je GLS jedným z vedúcich poskytovateľov zásielkových služieb v Európe. GLS má 17 000 zamestnancov a denne je na cestách pre GLS približne 26 000 vozidiel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Budča 1039, Budča
962 33 Budča