GLS ParcelShop/ParcelLocker coordinator - Koordinátor siete ParcelShop-ov a Balíkomatov GLS

GLS General Logistics Systems Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: GLS - Logistické centrum Budča, Budča
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiaczákladná mesačná mzda od 1 000 € (v závislosti od splnenia požiadaviek na kandidáta) + 13.plat + ročné odmeny v závislosti od splnenia plánu
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyhľadávanie nových partnerov - potenciálnych prevádzkovateľov ParcelShopov GLS; uzatváranie zmlúv s prevádzkovateľmi ParcelShopov GLS (práca vyžaduje cestovanie), efektívne rozširovanie siete ParcelShopov GLS v rámci Slovenska v nadväznosti na aktuálne potreby GLS SK a na aktuálnu štruktúru siete diep GLS SK
- aktívna komunikácia, podpora a pomoc existujúcim prevádzkam ParcelShopov GLS, implementácia online aplikácie pre ParcelShopy GLS
- školenia a usmerňovanie doručujúcich kuriérov GLS v rámci interných smerníc GLS SK
- v spolupráci s oddelením marketingu návrh a príprava marketingových kampaní s cieľom propagácie siete ParcelShopov a Balíkomatov GLS a zvyšovania ich efektivity pri doručovaní balíkov ale tiež odosielaní balíkov prostredníctvom siete GLS
- postupné rozširovanie siete Balíkomatov GLS, ich pravidelný monitoring, kontrola funkčnosti, zabezpečenie pravidelného servisu
- kontrola a pravidelný reporting dosiahnutých výsledkov nadriadenému

- práca v medzinárodnej, stabilnej spoločnosti
- nové, moderné priestory centrály GLS
- mladý, dynamicky sa rozvíjajúci kolektív
- zamestnanecké benefity, 13.plat, ročné odmeny v závislosti od splnenia plánu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, Logistika, Administratíva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- obchodné zručnosti potrebné pri vyhľadávaní a oslovovaní nových prevádzkovateľov/partnerov GLS SK
- príjemné vystupovanie, pozitívne komunikačné zručnosti
- analytické myslenie
- časová flexibilita

GLS Slovakia je dcérskou spoločnosťou General Logistics Systems B.V. (so sídlom v Amsterdame). GLS zabezpečuje spoľahlivé, vysokokvalitné zásielkové služby pre viac než 270 000 zákazníkov doplnené o logistické a expresné služby. "Líder v kvalite európskej logistiky zásielok" je hlavným princípom GLS, pričom udržateľnosť je jednou zo základných hodnôt. Prostredníctvom vlastných a partnerských spoločností poskytuje Skupina GLS služby v 41 európskych štátoch a v 7 štátoch USA. Celosvetovo pôsobí na základe zmluvných dohôd. GLS má k dispozícii vyše 70 hlavných a regionálnych prekládkových stredísk a viac než 1000 diep. So svojou pozemnou sieťou je GLS jedným z vedúcich poskytovateľov zásielkových služieb v Európe. GLS má 17 000 zamestnancov a denne je na cestách pre GLS približne 26 000 vozidiel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Budča 1039, Budča
962 33 Budča