Pridať inzerát

Operátor v sklade (picker, feeder)

GLOVIS SLOVAKIA, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Teplička nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 868 EUR/mesiac+ bonusy, príplatky, variabilná zložka mzdy
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Oliepanie dielcov štítkami s čiarovým kódom,
- rozbaľovanie a kontrola materiálu,
- kontrola - stavu a správnosti materiálu, zapisovanie a dodržiavanie postupnosti sekvencie,
- nakladanie materiálu do sekvenčných vozíkov a skenovanie kódov naloženého materiálu,
- zavážanie plných sekvenčných vozíkov na linku a odvážanie prázdnych z linky na motorovom vozíku (len pozícia feeder)

Zaujímavý sociálny a bonusový program pre zamestnancov. (štvrťročné, polročné a koncoročné bonusy ...)
Príplatok za nočnú a poobednú zmenu nad rámec Zákonníka práce.
Variabilná zložka mzdy po skúšobnej dobe.
Doprava do zamestnania.
Príspevky na stravovanie.
Doplnkové dôchodkové poistenia.

Ak Vás zaujala uvedená pozícia a ste na ňu kvalifikovaný, prosím pošlite nám svoj životopis na emailovú adresu kariera@glovis.sk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

logistické zameranie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- práca v 3-zmennej prevádzke
- ochota pracovať nadčas - výrobné soboty
- práca s PDA a zobrazovacími jednotkami
- manuálna zručnosť
- zodpovednosť, pracovitosť

GLOVIS SLOVAKIA patrí do skupiny Hyundai Glovis, ktorá je globálnym poskytovateľom integrovaných logistických a distribučných služieb. Na Slovensku sme hlavným logistickým partnerom spoločnosti Kia Slovakia. Pre nášho hlavného zákazníka zodpovedáme za všetky vnútorné logistické procesy a dodávky hotových vozidiel po celej Európe. Zaoberáme sa tiež obchodovaním s firmami pôsobiacimi v oblasti recyklácie materiálu, prepravy, prenosu a skladovania. V súčasnej dobe zamestnávame približne 400 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

GLOVIS SLOVAKIA, s. r. o.
P. O. Box 5
013 01 Teplička nad Váhom