Pridať inzerát

Support Consultant / IT tester

GLOBESY, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Framborská 58, Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacSkúsenosti nás potešia. Predveď nám ich a radi im prispôsobíme platové podmienky aj náplň práce.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád/a komunikuješ, vysvetľuješ, učíš sa nové veci, cestuješ?
Si samostatný/á a zároveň ti práca v tíme nie je cudzia?
Si pozorný/á, dôsledný/a analyzuješ a zakladáš si na detailoch?
Si kreatívny/a rád/a prispievaš svojimi názormi do diskusie a si za každú srandu?

Chceš byť profesionálny priateľ na telefóne? Tak naskoč do nášho support tímu a začni pomáhať našim zákazníkom orientovať sa v ich softvéroch. Naučíš sa s nami supportovať, školiť, tvoriť projektovú dokumentáciu a hlavne testovať. Či už manuálne alebo s použitím
automatických nástrojov (Selenium, Protractor (Angular), všetko v súlade so štandardami ISTQB certifikácie.

ČO ŤA ČAKÁ:
V našom support tíme sa venujeme podpore používateľov pre projekty rôzneho spektra. Ponúkame riešenia v rôznych back-end a front-end technológiách takže tvoja práca bude rozmanitá a o stereotype nemôže byť ani reč.

Pokiaľ máš obavy, nemusíš, zaškolíme ťa a vysvetlíme všetko potrebné. Zvyšok príde časom, takže si priprav trpezlivosť a chuť učiť sa. My ti zase posunieme skúseného kolegu, ktorý ti s tým pomôže.

Na oplátku ponúkame:
- férový systém odmeňovania
- možnosť sebarealizácie a odborného rastu,
- neformálnu atmosféru a osobný prístup,
- skúseného mentora, ktorý si ťa vezme pod krídla,
- flexibilný pracovný čas,
- možnosť zúčastniť sa jazykových kurzov, školení,
- motivujúce hodnotenie a osobitý prístup,
- zaujímavý benefitný systém,
- výbornú kávu a zdravé aj menej zdravé občerstvenie,
- firemné akcie a veľa ďalšieho.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SQL - Základy
HTML - Základy
CSS - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Analytické myslenie
- Samostatnosť a zodpovednosť
- Schopnosť pracovať v tíme
- Chuť učiť sa nové technológie

Znalosti výhodou
- Selenium
- Protractor
- ISTQB Certifikát
- Jira
- Postman

KEBY TI BOLO NAŠE MENO NEZNÁME

Náš GLOBESY život začal ešte v roku 2002, kedy sme začali stavať základy IT firmy. Na tých dnes stojí implementačná a konzultačná spoločnosť s pobočkami v Žiline a Bratislave, ktorá má na konte viac ako 50 implementačných projektov a vyše 50 000 koncových užívateľov využíva naše portálové riešenia.

To, aká je u nás atmosféra a ľudia, si musíš zažiť sám. Ako IT firma si uvedomujeme, že práve ľudia sú našim najväčším esom v rukáve, takže robíme všetko pre to, aby sa u nás cítili čo najlepšie. Nie sme dokonalí, ani bez chyby, ale na ľuďoch nám naozaj záleží. To možno dokazuje aj fakt, že sme začínali s pár nadšencami, pričom väčšinu z nich nájdete pod našou strechou dodnes – teraz už ako teamleaderov, či senior expertov na svoje oblasti.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Framborská 58
010 01 Žilina