Pridať inzerát

Referent s AJ

GlobalCar SK s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pestovateľská 4, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacplus príplatky a odmeny
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedna pracovná pozícia zložená z dvoch zodpovedností

Vodič:
- preprava osôb na letiská a hotely
- pristavenie, odovzdanie a prevzatie požičiavaných automobilov
- nerovnomerne rozvrhnutý pracovný čas - práca aj cez víkendy
- pomocné práce súvisiace so správou autoparku

Referent v zastúpení/pomocník vedúcej pobočky:
- prijímanie a zabezpečenie objednávok (preprava osôb, prenájom a pristavovanie vozidiel)
- administratívna agenda
- tvorba zmlúv, cenových ponúk, pokladňa

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Anglický jazyk komunikatívne - PODMIENKA (anglicky hovoriaci klienti)
- Výborná znalosť práce s MS Excel a PowerPoint
- Výborné organizačné schopnosti a time management
- Zodpovednosť a precíznosť
- Aktívny a skúsený vodič
- Časová flexibilita a odolnosť voči stresu

Spoločnosť GlobalCar SK je na trhu už 13 rokov , celoslovenské pôsobenie - 4 pobočky, Bratislava, B.Bystrica, Zvolen, Lučenec, Silné zázemie,
Spoločnosť zaoberajúca sa krátkodobým a dlhodobým prenájmom osobných motorových vozidiel - Autopožičovňa, Limuzín servis - TAXI, Vlastné servisné stredisko v sieti BOSCH, lakovňa, pneuservis, vlastné umyvárky a podobne.
Ponúkame Vám stabilitu v rozrastajúcej sa spoločnosti, silné zázemie, firemné benefity.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov